I vašelogo nás bude bavit

Mám zájem
Zjistěte více

Vytvoříme působivé logo

Skvělé logo nevznikne náhodou, a proto se řídíme ověřeným postupem. Nejdříve si společně stanovíme, co má logo sdělovat, co má obsahovat a čemu se naopak máme vyhnout. Až poté se pustíme do práce s tvarem, barvou a vzorem. Stále přitom kontrolujeme, zda návrhy splňují určená kritéria. Tím docílíme, že výsledné logo bude nejenom krásné, ale i funkční.

S myšlenkou a s nápadem

Máme nejenom plán, ale i hlavy plné nápadů. Aby se jich vyzkoušelo co nejvíce, tak na tvorbě loga spolupracují vždy alespoň dva grafici. Díky jejich práci a Vašim připomínkám se vyhneme nesmyslným abstrakcím a nic neříkajícím grafickým klišé. Nakonci pak bude univerzálně použitelné logo schopné vyprávět celý příběh.

Logomanuál vše vysvětlí

S logem bude časem pracovat celá řada vašich partnerů, dodavatelů a zákazníků. Proto připravíme průvodce pro zacházení s logem obsahujícího různé grafické verze, definice barev, typy písma a další doporučení pro správné užítí. Až se Vás někdo v budoucnu zeptá na logo, pak Vaší odpovědí bude zaslání tohoto dokumentu.
Ukázkový grafický manuál

Co vše od nás dostanete

Během prací nejdříve připravíme celou řadu návrhů a korektur. Z finálního loga pak vytvoříme varianty pro užití v jakémkoliv prostředí a ty Vám pak dodáme jak v logomanuálu, tak v obrázkových souborech. Díky nim budete moct symbol začít ihned používat. Samozřejmou součástí loga je smluvní udělení licence k neomezenému užívání.

Logem to nekončí

Nejsme jenom výborní grafici, ale také zkušení tvůrci webů, a protřelí profíci na internetovou propagaci. Příprava loga tak může být prvním krokem k dlouhodobé spolupráci vedoucí k vytvoření skvělého obrazu Vaší společnosti.

Poslat nezávaznou poptávku