Menu

Krátce o nás

Dovolte nám představit naši společnost BlueGhost.cz,s.r.o., sídlící a působící na adrese Českomalínská 27, Praha 6.

Historie společnosti

Studio BlueGhost.cz bylo založeno v létě roku 2003 Lukášem Pilkou a Pavlem Weberem. Během doby svého působení prošlo transformací nabídky od počáteční úzké specializace na tvorbu internetových stránek až po současnou komplexní nabídku služeb v oblasti webových technologií, propagační grafiky a online marketingu.

Nabízené služby

Hlavní činností studia BlueGhost.cz je tvorba internetových obchodů a internetových stránek, firemních prezentací, a individuálních webových aplikací. Stejně důležitá je i nabídka grafických prací mezi nimiž dominují návrhy firemních vizuálních stylů. Našim klientům nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce s rozvojem webového projektu, jeho marketingem a propagací.

Tým

Náš tým tvoří více než 20 zkušených odborníků a specialistů s mnohaletou praxí v oboru. Jedná se především o copywritery, grafiky, kodéry, projektové manažery, programátory a marketingové specialisty.

Přednosti a zkušenosti

Největší důraz klademe na individuální přístup ke klientům, naslouchání jejich požadavkům a vytvoření finálního produktu přímo na míru každého z nich. Strašidelných 13 let praxe, ustálené procesy při řešení zakázek i aktivní členství v profesních asociacích zaručuje skvělé "know-how", jenž je podmínkou pro navržení a realizaci úspěšných webových projektů.

Nejen kvůli tomu se BlueGhost.cz může pochlubit více než tisíci realizovanými projekty na českém internetu a stovkami spokojených zákazníků ze všech možných oborů. 

Hodnoty Modrého ducha

Možná úplně nejlepší představu, o tom kdo jsme, si můžete udělat z hodnot, ke kterým se hlásíme:

Jsme BlueGhost. Baví nás hrát si s detaily a tvořit kreativně. Důkazem je i náš dejvický loft. Jinak nás poznáte podle netopýrů a čarodějnic na koštěti a také podle krásně napsaných kódů našich webů. Snad se neleknete otevřeného a flexibilního jednání – jsme BlueGhost a ne korporátní mamut.

„Standardní“ nám nestačí. Jsme tým, klape nám to a úkoly dávají smysl. Když je třeba, pracujeme i za svitu měsíce a vytí vlků a umíme věci dokončit za zlomek plánovaného času. Ale také víme, že je potřeba odpočívat - nejlépe u dobrého jídla. A kde jinde váš šéf pravidelně uvaří oběd?

Naši klienti jsou úspěšní. Díky osobnímu přístupu dodáváme komplexní produkty, které jsou uživatelsky přívětivé a funkční. Baví nás být vždy o krok napřed, a proto aktivně sbíráme podněty k možným zlepšením. Naše řešení jsou v dravém online světě inovativní a dlouhodobá spolupráce se spokojenými klienty tou nejlepší vizitkou.

A jací jsme vůči sobě navzájem? Vstřícní, přátelští a ochotní pomoci. Komunikujeme otevřeně a to nám dává volnost a svobodu při práci. Pracujeme jako tým, abychom společně dosáhli vytyčených cílů. Když se něco nepovede, férově a bez váhání přiznáme chybu. Když se věci daří, umíme se navzájem pochválit a pořádně to oslavit. Jsme otevření novým nápadům a díky nim se zlepšujeme. Rádi se zasmějeme dobrým vtipům. Jsme na jedné (modré) vlně.