245 501 151 Po-Pá 9-17 hod Zobrazit menu

PF 2016, texty pro Vaší inspiraci

Rádi Vám pomůžeme udělat dobrý dojem, a proto jsme připravili celou řadu způsobů jak popřát vašim kolegům a zákazníkům. Při výběru nezapomeňte, že vánoční a novoroční přání by se mělo lišit podle toho, kdo je jeho adresátem.

Pro zákazníka

Přejeme Vám jedinečný Nový rok plný bohatství, štěstí a nezapomenutelných okamžiků. Ať je rok 2016 tím nejkrásnějším, který jste dosud zažili.

Pro zákazníka

K přání nádherných svátků vánočních a mnoha úspěchů v Novém roce připojujeme i poděkování za Vaši důvěru.

Pro zákazníka

Doufáme, že jsme Vám celý rok plnili všechna Vaše přání tak, jak jste si představovali. Děkujeme za přízeň v roce 2015 a přejme šťastné a veselé Vánoce!

Pro zákazníka

Máme mnoho přání a jedním z nich je i to, aby se Vám vydařily Vánoce i nový rok 2016.

Pro zákazníka

Doufáme, že jsme Vaše přání plnili na sto procent a chceme Vám popřát, aby Vám vyšla i přání nejdůležitější - ta vánoční.

Pro zákazníka

Plnit Vaše přání bylo po celý uplynulý rok naším milým privilegiem. Teď Vám chceme popřát poklidné prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok!

Pro zákazníka

Prožijte svátky zasněžené dobrou náladou, která neodtaje ani v novém roce! Děkujeme za vaši přízeň a přejeme vše nejlepší do nového roku.

Pro zákazníka

Chceme poděkovat za důvěru, kterou jste nám dali, když jste se stali našimi zákazníky, a popřát Vám poklidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.

Pro zákazníka

Bílé Vánoce, štědrý Štědrý večer, rodinné návštěvy dlouhé tak akorát, cukroví jen tolik, abyste nemuseli měnit šatník a závěje lásky a dobré nálady, které vydrží daleko po Silvestru Vám přeje ***

Pro zákazníka

Těší nás, že jsme mohli (i) tento rok být součástí Vašeho podnikání a podílet se na společných obchodních úspěších. Těšíme se, že tomu tak bude i po svátcích. Šťastné a veselé Vánoce!

Pro partnera

Velice Vám děkujeme za spolupráci v roce 2015. Bylo nám velkým potěšením společně s Vámi dosahovat plánovaných cílů a těšíme se, že budeme moci přispět k Vašim úspěchům i v roce 2016. Přejeme Vám úspěšný a šťastný Nový rok!

Pro partnera

Vážení obchodní přátelé, děkujeme za spolupráci v roce 2015, přejeme pohodové svátky vánoční a hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů do Nového roku.

Pro partnera

Velice Vám děkujeme za vzájemnou spolupráci v uplynulém roce 2015 a přejeme Vám, abyste do Nového roku načerpali dostatek síly, která Vám pomůže uskutečnit všechna Vaše přání.

Pro partnera

Doufáme, že Vás Ježíšek potěší tak, jako nás těšila spolupráce s Vámi po celý rok 2015. Děkujeme. Šťastné a veselé Vánoce přeje ***

Pro partnera

Vánoce plné příjemných překvapení a co nejméně těch nepříjemných v novém roce přeje ***

Pro partnera

Děkujeme za všechnu Vaší spolupráci a těšíme se, že po svátcích to spolu zase rozjedeme na plné obrátky. - Krásné Vánoce přeje ***

Pro partnera

I když (v obchodě) nejsou Vánoce tou nejklidnější částí roku, přesto je to výjimečná příležitost říct: Děkujeme za Vaši spolupráci. Šťastné a veselé Vánoce přeje ***

Pro partnera

Doma i v práci mohou být Vánoce hektické - ale doufáme, že i pro Vás se ještě letos najde chvilka klidu a pohody. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na společné projekty v novém roce 2016.

Pro partnera

Pohodové Vánoce a úspěch nejen v našich společných projektech v novém roce přeje ***

Pro sponzora a podporovatele

Rok 2015 pro nás byl rokem úspěšným právě díky Vaší podpoře, které si velice ceníme. Díky Vaší velkorysosti a pomoci jsme byli schopni dosáhnout vytyčených cílů, za což Vám velice děkujeme! Přejeme Vám, ať je Váš rok 2016 plný štěstí, radosti a klidu.

Pro sponzora a podporovatele

I díky Vaší podpoře se těšíme do nového roku! Doufáme, že i Vy se máte proč těšit a přejeme pohodové prožití vánočních svátků.

Pro sponzora a podporovatele

Ať máte stejnou radost z vánoční nadílky, jako máme my z Vaší přízně. Děkujeme a přejeme krásné svátky.

Pro sponzora a podporovatele

S blížícími se vánočními svátky se ohlížíme za svými úspěchy - došlo k nim i díky Vám. Děkujeme a přejeme krásné prožití svátků a všechno nejlepší v novém roce.

Pro sponzora a podporovatele

Chceme Vám poděkovat za podporu v uplynulém roce a popřát pohodové vánoční svátky a mnoho štěstí v roce 2016.

Pro sponzora a podporovatele

S vděčností za Vaši podporu Vám chceme popřát, aby se Vám Vaše dobrá vůle násobně vrátila v podobě krásných Vánoc a úspěšného nového roku.

Pro sponzora a podporovatele

Vaše podpora je nám celoročním darem. Děkujeme a přejeme šťastné a klidné Vánoce a mnoho úspěchu v novém roce.

Pro zaměstnance

Krásný Nový rok! Ano, společně jsme přežili ten 2015. Popravdě se nám to podařilo především díky vaší tvrdé práci, kreativitě a obětavosti. Každý z vás je jedinečný a já jsem velmi pyšný, že mohu pracovat právě s vámi. Přeji Vám úspěšný a radostný rok 2016.

Pro zaměstnance

Drazí kolegové, za naší společnost Vám přeji co nejpříjemnější prožití vánočních svátků. Zároveň se těším na radostnou a příjemnou spolupráci i v následujícím roce 2016.

Pro zaměstnance

Klidné Vánoce, bohatého Ježíška, divokého Silvestra a mnoho úspěchů, štěstí a zdraví v novém roce přeje ***

Pro zaměstnance

Děkujeme za všechnu energii, kreativitu, kterou jste vložili do projektů firmy a doufáme, že vás duch Vánoc zastihne v dobrém rozpoložení.

Pro zaměstnance

Aby celoroční shon nahradila vánoční pohoda, abyste se u stromečku sešli s těmi, které máte rádi a aby se Vám vydařil rok 2016 přeje ***

Pro zaměstnance

Radost a pohodu o Vánocích a mnoho sil v plnění novoročních předsevzetí přeje *** Děkujeme.

Pro zaměstnance

Ať jsou Vánoce klidnou tečkou za úspěšným rokem 2015.

Pro zaměstnance

Ať je Vás vánoční čas časem odpočinku, příjemného bilancování a inspirace do nového roku. Děkujeme za všechnu dobře odvedenou práci.

Chtěli byste raději raději něco na míru? Nechte si od nás připravit blahopřání, které zapůsobí.