Menu

Design banka

Luxusní zboží si žádá luxusní webové řešení

Designbanka.cz je internetový obchod a půjčovna s designem od předních světových návrhářů. Cílem projektu je umožnit široké veřejnosti, obklopovat se ikonami světového, ale i českého designu. Nabízí proto jak originály, tak i cenově dostupné repliky či repasovaný nábytek.

2015 rok realizace 50 designových unikátů 2 barvy eshopu 80 hodin práce

Zaostřeno na detaily, které dohromady poskládají exkluzivní celek

Úkol pro Modrého ducha

Vytvořit nadčasovou prezentaci zboží, která nechá patřičně vyniknout každý kousek.

Hodnocení zákazníkem

Chtěli jsme vytvořit internetový obchod, který by dokázal důstojně prezentovat designové produkty s hodnotou v desítkách tisíc korun. Díky spolupráci s BlueGhost jsme vytvořili webdesign postavený na výrazných fotografiích, který tyto artefakty představuje přesně tak, jak je potřeba. Cesta k němu nebyla jednoduchá a našich požadavků nebylo málo - proto si ceníme zejména vytrvalosti a tahu na branku lidí z týmu Modrého ducha.

Ing. arch Pavel Lejdar,
architekt a designer

Modrý duch se chlubí

  • On-line katalog nebo galerie? Ani jedno! To jen minimalistický design a střídmé hlavní menu e-shopu citlivě zdůrazňuje vlastní krásu nabízených kousků.

  • Propracovaný redakční systém od BlueGhost umožňuje klientovi e-shop spravovat zcela samostatně. Vkládání zboží či správu objednávek si tak může řídit třeba podle toho, jaký skvost právě uloví ve světových aukčních síních.

  • Každý kousek zboží má dostatečný vlastní prostor a informace o něm se objevují, až při najetí kurzorem. Zákazník se tak může kochat, dokud nenajde přesně to, co hledá.

  • Řemeslné provedení produktu vynikne díky zajímavému zpracování detailu v koláži. Podívejte se zblízka třeba na původní licenční číslo.

Vstupní analýza Obsahová strategie Grafika na míru Redakční systém HTML 5 CSS 3 PHP SQL Slideshow Programování Testování Školení Vícekroková objednávka