RestoWeb - Webové stránky pro restaurace

Zobrazit menu 245 501 151 Po-Pá 9-17 hod

Předveďte se

Navrhneme pro Vás originální podobu webu pro počítač i mobilní telefon podle Vašeho zadání, nejnovějších trendů a našich bohatých zkušeností. RestoWeb bude internetovou ozdobou restaurace, kde si návštěvníci prohlédnou denní menu i stálou nabídku, seznámí se s plánovanými akcemi a přečtou si to hezké, co se píše v knize hostů a na sociálních sítích.

Propojte se se světem

Nalákejte zákazníky pomocí stále aktuální nabídky na Lunchtimu, na Facebooku nebo na Dámejídlo.cz, ale i pomocí vlastních newsletterů. RestoWeb každodenně sám nahraje a rozešle čerstvé informace na tato místa a také připraví menu pro vytištění a umístění přímo na stoly. Vám tak zbude více času na ranní kávu.

Pozvěte své návštěvníky

Ukažte hostům přímou cestu z webu do dveří Vaší restaurace. Pomůže Vám s tím výrazná pozvánka k návštěvě, stále viditelné telefonní číslo pro zamluvení stolu, napojení na rezervační systém Restu a Bookio nebo také okno pro rychlé odeslání zprávy na Váš email.

Mobil, tablet, počítač

Díky RestoWebu budou informace o Vašem zařízení na jednom místě pro počítače, telefony i tablety. Web přizpůsobí svůj vzhled typu přístroje a i zákazník, který má po ruce pouze mobil, si může pohodlně prohlédnout mapu s adresou restaurace, telefon pro rezervace nebo aktuální denní menu.

Jednoduše a neomezeně

Připravili jsme pro Vás vybroušenou administraci, která umožňuje jednoduše upravovat jakoukoliv část webu. . Sami snadno zvládnete vložit cokoliv od denního menu a stálé nabídky, přes prezentační videa až po působivá fotoalba.

Obsloužíme Vás

Vše Vás naučíme a také budeme k dispozici pro další otázky a nápady. Nejde jen o osobní zaškolení pro práci s Restowebem, ale i o zkušenou technickou podporu a osobního konzultanta, který Vám bude k dispozici při práci i při dalším rozvoji Vaší online propagace.

Poslat nezávaznou poptávku