Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

Návrh informační architektury

Utřídit obsah rozsáhlejších informačních služeb může být obtížný úkol. BlueGhost vám pomůže pochopit, jak uživatelé při vyhledávání informací pracují a strukturovat navigaci webu či aplikace tak, aby byla intuitivní a sama vedla návštěvníky k tomu, co potřebují.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

20

Let zkušenosti s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vám pomůže s informační architekturou i se zlepšením použitelnosti webu.

BlueGhost vám pomůže správně vytřídit a uspořádat váš obsah. Naše služby nezačínají pouze u tvorby obsahové strategie, ale jdou mnohem dál. Začínáme s porozuměním cílovým skupinám a sestavením mapy webu nebo aplikace, která reflektuje potřeby uživatelů. User-flow je pro nás klíčovým prvkem, který nám umožňuje navrhnout navigaci, která uživatele pohodlně a intuitivně provede obsahem k informacím, které hledají.

Spolu s tím se zaměřujeme i na testování použitelnosti, abychom ověřili, zda navržená struktura a navigace odpovídají očekáváním a potřebám uživatelů. Tvorba prototypů je dalším nástrojem, kterým se ujistíme, že navrhované řešení nejen vypadá dobře na papíře, ale také funguje správně a v praxi je uživatelsky přívětivý. Celkově vytváříme UX design, UI design a obsahové strategie pro nejen funkční, ale také intuitivní a přitažlivé uživatelské prostředí.

Pojďme navrhnout skutečně přehlednou informační architekturu!

Dlouhodobá spolupráce může začít jedním kliknutím

Domluvit schůzku