Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

Poradenství v oblasti digitálních produktů

BlueGhost se vyzná v metodách, jak uvést na trh digitální produkt. Vytvoří s vámi komplexní strategii zahrnující byznysové cíle a KPI, marketingové plány, nejvhodnější technické řešení i obchodní taktiku. Nechte si poradit od specialistů s více než 20 letou praxí, kteří vám budou naslouchat a posunou váš projekt kupředu.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

20

Let zkušenosti s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vám poradí ve všech fázích tvorby digitálního produktu.

Cíle a strategie

Určíme cílové skupiny a hodnoty, které jim má aplikace přinést. Provedeme analýzu stakeholderů a stanovíme byznysové cíle včetně způsobů jejich měření. Navrhneme strategii, skrze níž lze těchto cílů dosáhnout.

Výzkum

Blíže prozkoumáme problémy, potřeby a omezení cílové skupiny. Provedeme analýzu konkurenčních služeb a otestujeme stávající aplikaci. Využijeme kvalitativní i kvantitativní výzkumné metody a na základě výsledků upřesníme cíle i hodnoty projektu.

Návrh řešení

Připravíme user-flow, informační architekturu a strukturu obsahu. Navrhneme wireframy, low-fidelity i high-fidelity interaktivní prototypy. Připravíme řešení, které má ambici naplnit potřeby uživatelů a dosáhnout byznysových cílů.

Uživatelské testování

Realizujeme uživatelské testování a empiricky ověříme, zda má návrh řešení šanci na úspěch. Na základě poznatků z testů provedeme korektury návrhu a když si budeme jisti dobrým výsledkem, připravíme podklady pro technickou implementaci.

Technická implementace

Připravíme analýzu procesů a vybereme nejvhodnější technologie vzhledem k zaměření aplikace. Naprogramujeme front-end i back-end aplikace a nastavíme cloud nebo server pro její provoz.

Spuštění

Provedeme testování funkcionality, kontrolu rychlosti a zátěžové testy. Prověříme bezpečnost aplikace i použitelnost uživatelského rozhraní. Zavedeme obsah a nastavíme měření i datovou analytiku. Když si budeme jisti, že je vše v pořádku, aplikaci spustíme do ostrého provozu.

Údržba a optimalizace

BlueGhost vám zajistí vše potřebné pro stabilní provoz a další rozvoj služby. Od technické podpory a konzultací, přes aktualizace, automatické monitorování aplikace (Application Performance Monitoring) a pohotovostní servis 24/7 až po garantovanou reakční dobu.

Hledáte spolehlivého partnera pro dosažení digitálního úspěchu? Zkušeného konzultanta, který vám pomůže s návrhem, vývojem a uvedením novinky na trh? Modrý duch vám přesně tohle přináší. S námi získáte jasné cíle a KPI, které vám pomohou měřit vaše úspěchy a růst. Naši odborníci v oblasti produktové strategie a marketingové strategie vám pomohou také vytvořit plány a taktiky, které vám umožní vašich cílů skutečně dosáhnout.


Technologické poradenství je u naší služby samozřejmou součástí. Společně s vámi vybereme ta nejvhodnější technická řešení, a to s ohledem na minimalizaci zbytečných nákladů. Naše hloubkové znalosti v oblasti AI & ML vám umožní využít moderní technologie pro zlepšení produktů a služeb.


Klíčem k úspěchu jsou také cílové skupiny. Proto klademe důraz na uživatelský výzkum a datovou analýzu, které nám poskytnou cenné informace pro tvorbu value propositions, jež vaše zákazníky osloví. Díky integraci AI & ML vám také umožníme vytvořit personalizované zážitky a zlepšit udržitelnost vašeho byznysu. S námi jste zkrátka na správné cestě k digitálnímu úspěchu.

Pojďme vytvořit skvělý digitální produkt!

Dlouhodobá spolupráce může začít jedním kliknutím

Domluvit schůzku