Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

Progresivní webové aplikace (PWA)

BlueGhost vám vytvoří webovou aplikaci pro mobilní zařízení s rychlým načítáním, schopností fungovat offline a s perfektní responzivitou pro jakýkoliv smartphone nebo tablet. S technologií PWA vyvinete aplikaci efektivně a pro iOS i Android zároveň.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

20

Let zkušenosti s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vás provede celým procesem tvorby progresivní webové aplikace.

Cíle a strategie

Určíme cílové skupiny a hodnoty, které jim má aplikace přinést. Provedeme analýzu stakeholderů a stanovíme byznysové cíle včetně způsobů jejich měření. Navrhneme strategii, skrze níž lze těchto cílů dosáhnout.

Výzkum

Blíže prozkoumáme problémy, potřeby a omezení cílové skupiny. Provedeme analýzu konkurenčních služeb a otestujeme stávající aplikaci. Využijeme kvalitativní i kvantitativní výzkumné metody a na základě výsledků upřesníme cíle i hodnoty projektu.

Návrh řešení

Připravíme user-flow, informační architekturu a strukturu obsahu. Navrhneme wireframy, low-fidelity i high-fidelity interaktivní prototypy. Připravíme řešení, které má ambici naplnit potřeby uživatelů a dosáhnout byznysových cílů.

Uživatelské testování

Realizujeme uživatelské testování a empiricky ověříme, zda má návrh řešení šanci na úspěch. Na základě poznatků z testů provedeme korektury návrhu a když si budeme jisti dobrým výsledkem, připravíme podklady pro technickou implementaci.

Technická implementace

Připravíme analýzu procesů a vybereme nejvhodnější technologie vzhledem k zaměření aplikace. Naprogramujeme front-end i back-end aplikace a nastavíme cloud nebo server pro její provoz.

Spuštění

Provedeme testování funkcionality, kontrolu rychlosti a zátěžové testy. Prověříme bezpečnost aplikace i použitelnost uživatelského rozhraní. Zavedeme obsah a nastavíme měření i datovou analytiku. Když si budeme jisti, že je vše v pořádku, aplikaci spustíme do ostrého provozu.

Údržba a optimalizace

BlueGhost vám zajistí vše potřebné pro stabilní provoz a další rozvoj služby. Od technické podpory a konzultací, přes aktualizace, automatické monitorování aplikace (Application Performance Monitoring) a pohotovostní servis 24/7 až po garantovanou reakční dobu.

Sháníte špičkovou webovou aplikaci, která se vyznačuje rychlým načítáním a bezproblémovým fungováním i offline? Jste na správném místě. S naším přístupem k technologii Progressive Web Apps (PWA) vám vytvoříme aplikaci, která není spojuje výhody webových stránek s funkcemi nativních aplikací, jako jsou offline přístup, push notifikace a interaktivita, díky čemuž zlepšíte uživatelský zážitek.

Spolehnout se tak můžete na vlastnosti jako responzivita, přizpůsobitelnost, rychlost načítání, přístupy přes ikonu a bezpečnost. Spolu s tím jsou samozřejmostí také řešení pro snadnější správu, průběžné aktualizace a dosažení maximálního výkonu.  V

Váš produkt tak bude dostupný pro co největší skupinu uživatelů bez nutnosti vytvářet oddělené aplikace pro jednotlivé operační systémy

Pojďme vytvořit skvělou webovou aplikaci!

Dlouhodobá spolupráce může začít jedním kliknutím

Domluvit schůzku