Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

Tvorba prototypů

BlueGhost vám vytvoří interaktivní prototyp webu nebo aplikace. Pomůže s tvorbou digitálního designu, od wireframů a low-fidelity maket až po vysoce věrné a esteticky působivé high-fidelity prototypy. Zároveň provede uživatelská testování, abyste dosáhli zcela intuitivního rozhraní s UX na nejvyšší možné úrovni.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

20

Let zkušenosti s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vytvoří a otestuje interaktivní prototypy vašeho webu nebo aplikace

Jsme váš klíč k vytvoření digitálního designu, který oslní a zároveň poskytne skvělý uživatelský zážitek. Naše služby v oblasti interaktivního prototypování pokrývají celý proces od začátku do konce. Začínáme s tvorbou wireframů a low-fidelity maket, abychom zajistili, že základní struktura a funkcionalita jsou pevně zakotveny. Následně přecházíme k vytváření high-fidelity prototypů, které nejenže věrně reprodukují estetiku, ale také poskytují realistický náhled na to, jak bude váš web nebo aplikace vypadat a fungovat.

V rámci našich služeb nekončíme pouze u designu. Provádíme uživatelská testování, abychom získali cenné zpětné vazby od potenciálních uživatelů. Tím zajistíme, že rozhraní je zcela intuitivní a přizpůsobené potřebám uživatelů. Máme odborníky specializující se na oblast informační architektury, design thinking a copywritingu, kteří spolupracují na tom, aby váš prototyp zjednodušeně nejen fungoval, ale také správně komunikoval a podporoval byznysové cíle. Dostanete tak interaktivní prototyp, který není pouze vizuálně působivý, ale také optimalizovaný pro nejlepší možné uživatelské prostředí.

Pojďme vytvořit skvělý interaktivní prototyp!

A proměnit vaší vizi v realitu.

Domluvit schůzku