Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

Uživatelské testování webů a aplikací

Díky uživatelskému testování poznáte, zda aplikace funguje tak, jak jste zamýšleli, případně odhalíte neviditelné problémy. BlueGhost vám pomůže s kvalitativním i kvantitativním testováním prototypů i hotových online služeb. Zajistí A/B testování, heatmap analýzy nebo přímý feedback od cílové skupiny. Poskytne vám podložená doporučení, co vylepšit.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

20

Let zkušenosti s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vás provede celým procesem uživatelské testování.

S BlueGhostem máte k dispozici komplexní řešení pro testování uživatelského zážitku. V oblasti testování se zaměřujeme především na použitelnost a kvalitativní i kvantitativní analýzu, abychom identifikovali nejen zřejmé, ale i potenciálně neviditelné problémy ve vašich aplikacích a online službách. Díky A/B testování, heatmap analýzám a přímým feedbackem od cílových skupin získáte celistvý pohled na to, jak uživatelé s vaší službou interagují.

Cílové skupiny pro nás nejsou pouze statistiky, ale reální lidé s konkrétními potřebami a očekáváními. Uživatelský výzkum je pro nás klíčovým prvkem, který nám umožňuje porozumět chování a vytvářet lépe zacílené služby pro koncové zákazníky. Naši specialisté v informační architektuře a design thinkingu vám zároveň pomohou optimalizovat strukturu a navigaci vašich aplikací či webů pro co nejefektivnější výsledky.

Naše služby vám zkrátka umožní nejen dosáhnout optimální uživatelské spokojenosti, ale také zvýšit efektivitu a konkurenceschopnost vašich digitálních projektů.

Pojďme vylepšit vaši aplikaci!

Dlouhodobá spolupráce může začít jedním kliknutím

Domluvit schůzku