Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

Vývoj B2B portálů

BlueGhost vám postaví B2B portál, který podpoří váš obchodní tým a zajistí lepší byznysové výsledky. Softwaroví vývojáři Modrého ducha postaví B2B aplikaci od A do Z, od strategického plánování, výzkumu a návrhu řešení až po technickou implementaci a dlouhodobou údržbu.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

20

Let zkušenosti s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vás provede celým procesem tvorby B2B portálu.

Cíle a strategie

Určíme cílové skupiny a hodnoty, které jim má aplikace přinést. Provedeme analýzu stakeholderů a stanovíme byznysové cíle včetně způsobů jejich měření. Navrhneme strategii, skrze níž lze těchto cílů dosáhnout.

Výzkum

Blíže prozkoumáme problémy, potřeby a omezení cílové skupiny. Provedeme analýzu konkurenčních služeb a otestujeme stávající aplikaci. Využijeme kvalitativní i kvantitativní výzkumné metody a na základě výsledků upřesníme cíle i hodnoty projektu.

Návrh řešení

Připravíme user-flow, informační architekturu a strukturu obsahu. Navrhneme wireframy, low-fidelity i high-fidelity interaktivní prototypy. Připravíme řešení, které má ambici naplnit potřeby uživatelů a dosáhnout byznysových cílů.

Uživatelské testování

Realizujeme uživatelské testování a empiricky ověříme, zda má návrh řešení šanci na úspěch. Na základě poznatků z testů provedeme korektury návrhu a když si budeme jisti dobrým výsledkem, připravíme podklady pro technickou implementaci.

Technická implementace

Připravíme analýzu procesů a vybereme nejvhodnější technologie vzhledem k zaměření aplikace. Naprogramujeme front-end i back-end aplikace a nastavíme cloud nebo server pro její provoz.

Spuštění

Provedeme testování funkcionality, kontrolu rychlosti a zátěžové testy. Prověříme bezpečnost aplikace i použitelnost uživatelského rozhraní. Zavedeme obsah a nastavíme měření i datovou analytiku. Když si budeme jisti, že je vše v pořádku, aplikaci spustíme do ostrého provozu.

Údržba a optimalizace

BlueGhost vám zajistí vše potřebné pro stabilní provoz a další rozvoj služby. Od technické podpory a konzultací, přes aktualizace, automatické monitorování aplikace (Application Performance Monitoring) a pohotovostní servis 24/7 až po garantovanou reakční dobu.

BlueGhost přináší špičkově navržené a technologicky inovativní B2B portály, které nejen podporují váš obchodní tým, ale také zajišťují trvalé zlepšení byznysových výsledků. Naše služby jdou nad rámec vývoje – začínáme u důkladného výzkumu a strategického plánování, kde identifikujeme klíčové cíle a požadavky vašeho byznysového prostředí.

Naši experti v oblasti UX designu a UI designu se starají o každý detail, aby výsledná aplikace byla intuitivní, funkční a zároveň atraktivní. S agilním přístupem k vývoji přinášíme nejmodernější technologie, což zahrnuje plnou integraci s platebními systémy, CRM a ERP integrace a mnoho dalšího.

Jakmile portál dokončíme, získáte od nás dlouhodobou technickou podporu a správu aplikace v cloudu, abychom zajistili efektivní provoz a neustálou optimalizaci na měnící se trendy.

Pojďme vytvořit skvělý B2B portál!

Dlouhodobá spolupráce může začít jedním kliknutím

Domluvit schůzku