Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

Vývoj SaaS

Potřebujete technologické kompetence k vývoji, provozu a údržbě vašeho digitálního produktu? Tým Modrého ducha vám pomůže s tvorbou SaaS řešení, které poskytne vysokou hodnotu zákazníkům a dovede vás k úspěchu na trhu.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

20

Let zkušenosti s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vás provede celým procesem tvorby SaaS řešení.

Cíle a strategie

Určíme cílové skupiny a hodnoty, které jim má aplikace přinést. Provedeme analýzu stakeholderů a stanovíme byznysové cíle včetně způsobů jejich měření. Navrhneme strategii, skrze níž lze těchto cílů dosáhnout.

Výzkum

Blíže prozkoumáme problémy, potřeby a omezení cílové skupiny. Provedeme analýzu konkurenčních služeb a otestujeme stávající aplikaci. Využijeme kvalitativní i kvantitativní výzkumné metody a na základě výsledků upřesníme cíle i hodnoty projektu.

Návrh řešení

Připravíme user-flow, informační architekturu a strukturu obsahu. Navrhneme wireframy, low-fidelity i high-fidelity interaktivní prototypy. Připravíme řešení, které má ambici naplnit potřeby uživatelů a dosáhnout byznysových cílů.

Uživatelské testování

Realizujeme uživatelské testování a empiricky ověříme, zda má návrh řešení šanci na úspěch. Na základě poznatků z testů provedeme korektury návrhu a když si budeme jisti dobrým výsledkem, připravíme podklady pro technickou implementaci.

Technická implementace

Připravíme analýzu procesů a vybereme nejvhodnější technologie vzhledem k zaměření aplikace. Naprogramujeme front-end i back-end aplikace a nastavíme cloud nebo server pro její provoz.

Spuštění

Provedeme testování funkcionality, kontrolu rychlosti a zátěžové testy. Prověříme bezpečnost aplikace i použitelnost uživatelského rozhraní. Zavedeme obsah a nastavíme měření i datovou analytiku. Když si budeme jisti, že je vše v pořádku, aplikaci spustíme do ostrého provozu.

Údržba a optimalizace

BlueGhost vám zajistí vše potřebné pro stabilní provoz a další rozvoj služby. Od technické podpory a konzultací, přes aktualizace, automatické monitorování aplikace (Application Performance Monitoring) a pohotovostní servis 24/7 až po garantovanou reakční dobu.

BlueGhost je váš partner pro vytváření a podporu SaaS (Software as a Service) řešení, které přináší vysokou hodnotu vašim uživatelům a posiluje váš podnik na trhu. Začínáme u pochopení vašich strategických cílů a potřeb vašich zákazníků. Pomocí uživatelského výzkumu a analýzy designu vytváříme SaaS produkty, které nejenže plní očekávání uživatelů, ale dosahují vašich definovaných cílů.

Náš tým se specializuje na agilní vývoj, což znamená, že naše SaaS řešení jsou flexibilní, rychlé a reagují na měnící se potřeby trhu. Nezajišťujeme přitom pouze vývoj SaaS produktu, ale také jeho technickou podporu, údržbu a správu v cloudovém prostředí.

Pojďme vytvořit skvělou online službu!

Dlouhodobá spolupráce může začít jedním kliknutím

Domluvit schůzku