Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

Webflow design

Webflow je nejrychlejší a nejefektivnější cesta, jak vytvořit originální web. BlueGhost si tento low-code nástroj opravdu zamiloval - díky němu tvoří působivé online prezentace, které jsou „budget friendly” a přitom bez kompromisů v kvalitě.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

20

Let zkušenosti s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vás provede celým procesem tvorby webu.

Cíle a strategie

Určíme cílové skupiny a hodnoty, které jim má aplikace přinést. Provedeme analýzu stakeholderů a stanovíme byznysové cíle včetně způsobů jejich měření. Navrhneme strategii, skrze níž lze těchto cílů dosáhnout.

Výzkum

Blíže prozkoumáme problémy, potřeby a omezení cílové skupiny. Provedeme analýzu konkurenčních služeb a otestujeme stávající aplikaci. Využijeme kvalitativní i kvantitativní výzkumné metody a na základě výsledků upřesníme cíle i hodnoty projektu.

Návrh řešení

Připravíme user-flow, informační architekturu a strukturu obsahu. Navrhneme wireframy, low-fidelity i high-fidelity interaktivní prototypy. Připravíme řešení, které má ambici naplnit potřeby uživatelů a dosáhnout byznysových cílů.

Uživatelské testování

Realizujeme uživatelské testování a empiricky ověříme, zda má návrh řešení šanci na úspěch. Na základě poznatků z testů provedeme korektury návrhu a když si budeme jisti dobrým výsledkem, připravíme podklady pro technickou implementaci.

Technická implementace

Připravíme analýzu procesů a vybereme nejvhodnější technologie vzhledem k zaměření aplikace. Naprogramujeme front-end i back-end aplikace a nastavíme cloud nebo server pro její provoz.

Spuštění

Provedeme testování funkcionality, kontrolu rychlosti a zátěžové testy. Prověříme bezpečnost aplikace i použitelnost uživatelského rozhraní. Zavedeme obsah a nastavíme měření i datovou analytiku. Když si budeme jisti, že je vše v pořádku, aplikaci spustíme do ostrého provozu.

Údržba a optimalizace

BlueGhost vám zajistí vše potřebné pro stabilní provoz a další rozvoj služby. Od technické podpory a konzultací, přes aktualizace, automatické monitorování aplikace (Application Performance Monitoring) a pohotovostní servis 24/7 až po garantovanou reakční dobu.

Díky Webflow jsme schopní vám rychle a efektivně vytvořit impozantní webové prezentace. Webflow je pro nás nejen nástroj, ale inspirace k tvorbě responzivního designu a webových aplikací, které oslovují a přesvědčují vaše návštěvníky. S naším přístupem k low-code vývoji využíváme potenciál Webflow naplno, abychom vám přinesli weby, které nejen oslní vizuálně, ale také poskytnou skvělý uživatelský zážitek.

Náš tým specializující se na UX design, UI design a informační architekturu vám pomůže vytvořit web, který nejen vizuálně přitahuje, ale také usnadňuje navigaci a interakci. Tvorba prototypů, testování použitelnosti a uživatelský výzkum jsou pro nás samozřejmostí, abychom zajistili, že váš web splňuje nejen vaše očekávání, ale také potřeby vašich uživatelů.

Pojďme vytvořit skvělý web!

Dlouhodobá spolupráce může začít jedním kliknutím

Domluvit schůzku