Menu

CP Cloud

Na tři kliknutí z homepage až na poštovní přepážku

Unikátní webové stránky zpracované dle nejnovějších trendů UX designu. Klient ocenil zejména rozkreslení grafických návrhů jednotlivých stránek webu a taktéž precizní technické provedení.

2015 rok realizace 1 jediná stránka 4 kroky k cíli 400 hodin práce

Poštovní pobočka schovaná ve Vašem mobilu. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Úkol pro Modrého ducha

Navrhnout grafickou prezentaci služby na webu s ohledem na nejnovější trendy.

Hodnocení zákazníkem

Společnost BlueGhost se osvědčila jako moderní a spolehlivá firma, vstřícná zákazníkům při řešení webových aplikací s důrazem na flexibilitu provádění budoucích změn. Implementece portálu cpcloud.cz byla poptávána v prosinci 2014 a v lednu pod vedením projektového manažera byla aplikace dodána v požadovaném rozsahu i termínu a k naší spokojenosti. I proto jsme se rozhodli ve spolupráci pokračovat a nadále využívat služeb a schopností společnosti BlueGhost v rozvoji našeho systému.

Ing. Luboš Novák,
ČP Cloud, a.s.

Modrý duch se chlubí

  • Na začátku byl nudný formulář – na konci je živá webová stránka koncipovaná jako slide show. Moderní a funkční zároveň.

  • Tradiční barevné ladění každému okamžitě napoví, že je v aplikaci České pošty.

  • Přehledná navigace provede zákazníky krok za krokem registrací do systému. Odesílat dopisy budete od teď bez fronty a podacích lístků.

  • Ať jste firma nebo podnikatel, interaktivní kalkulačka od BlueGhost vypočítá každému ten nejvýhodnější tarif. Stačí jen prozradit, kolik dopisů měsíčně odesíláte.

Vstupní analýza Obsahová strategie Copywriting Grafika na míru Redakční systém Responzivní design HTML 5 CSS 3 PHP SQL Programování Testování Školení Interaktivní animace