Menu

10th EuroGym 2016

Vizuální identita vyladěná do posledního puntíku

EuroGym je mezinárodní sportovní akce, která se v roce 2016 koná na území České republiky. Její součástí jsou nejen soutěže, ale i semináře, kempy a workshopy. Vzhledem k tomu, že se jedná o podnik pro mladé sportovce, kteří do Čech zavítají často poprvé, bylo nutné navrhnout mu odpovídající vizuální identitu – svěží, mladistvou a hlavně rozpoznatelnou na první pohled.

2015 rok realizace 5 barev 1000 sportovců 250 hodin práce

Na tričku, na billboardu nebo na Facebooku. Výrazný design hravě sjednotí celý marketing akce.

Úkol pro Modrého ducha

Vytvořit webové stránky a kompletní vizuální identitu pro prezentaci mezinárodní sportovní akce.

Hodnocení zákazníkem

EuroGym je akcí pořádanou pro mladé sportovce a to se nyní odráží i v jeho grafické identitě. Pestrobarevné skvrny jsou gymnasticky hravé a vizuálně výrazné. Díky tomu nás snadno identifikují, ať už se nachází na webu, na tričkách, na Facebooku nebo kdekoliv jinde. Spolupráce s BlueGhostem proběhla v domluveném termínu a se skvělým výsledkem.

Zuzana Vojáčková,
Generální sekretářka, EuroGym 2016

Modrý duch se chlubí

  • Tým v BlueGhost dal hlavy dohromady a vymyslel jedinečný design z barevných puntíků, který funguje jako průvodce celou akcí. Díky výrazným a snadno rozpoznatelným prvkům si tuto grafiku každý lehce spojí se soutěží.

  • S designem puntíků je citlivě propojeno i hlavní logo soutěže či profilové obrázky na sociálních sítích. Kromě statických prvků z nich ale Modrý duch umí vyčarovat i pohyblivou grafiku.

  • V duchu hlavního motivu celé akce se nese i design webových stránek. Ten je navíc responzivní, a tak si ho sportovci i návštěvníci akce mohou prohlédnout nejen doma u počítače, ale i na tribuně na tabletu nebo mobilním telefonu.

  • Aby se organizátorům s vizuální identitou lépe pracovalo, připravil pro ně Modrý duch logo manuál, který jim radí, kdy a jak grafiku použít. S naším týmem jste prostě vždy o puntík napřed!

Vstupní analýza Obsahová strategie Vizuální identita Grafika na míru Logo manuál Ilustrace Billboardy Bannery Web Mobilní web Animace Prezentace Logo