Menu

Florbal Expert

E-shop s tahem na branku

Florbal Expert je internetový obchod, který nabízí kompletní kolekce Unihoc a Zone a dalších oblíbených florbalových značek. Tedy vybavení, které používají nejen florbaloví profíci po celém světě, ale nakupuje ho i široká florbalová veřejnost. Obchod, který má takto široký záběr, si rozhodně zaslouží přehledný e-shop a rychlý objednací formulář. Jedině tak se totiž zákazník okamžitě zorientuje, nakoupí a může se vrátit k tomu, co ho baví nejvíc. K florbalu.

2014 rok realizace 1 krok v objednávce 13 doprav a plateb 500 hodin práce

Unikátní filtrace a jednokroková objednávka. To je nákup, který zvládnete i ze střídačky.

Úkol pro Modrého ducha

Vytvořit kompletní design e-shopu, který zaboduje u každého florbalisty.

Modrý duch se chlubí

  • Žádné složité vyplňování formulářů. Jednokroková objednávka nikoho nezdrží déle, než je třeba.

  • Možnost platby kartou zvyšuje komfort při vytváření objednávky a přidává na důvěryhodnosti. Zákazníci mohou díky platební bráně věnovat více času florbalu a méně platebním příkazům.

  • Zapomeňte na hledání florbalky v kupce sena. Propracované vyhledávání od BlueGhost je unikátní pro jednotlivé kategorie zboží a každého rychle dovede k cíli.

  • Intuitivní redakční systém pomůže klientovi spravovat e-shop i bez pomoci Modrého ducha. Kategorie zboží, popisky i správu objednávek, to vše má zákazník pod kontrolou a může data kdykoliv aktualizovat.

  • Vystrašení z on-line marketingu? BlueGhost zvládá i PPC reklamu. Aby se lidé z Florbal Expert mohli naplno věnovat e-shopu, zajišťujeme pro ně marketingovou podporu.

Vstupní analýza Obsahová strategie Grafika na míru Redakční systém HTML 5 PHP SQL Programování Testování Školení PPC Srovnávače zboží Platby kartou Jednokroková objednávka Filtrace zboží