Menu

Musclesport

Vymakaný e-shop pro siláky z celé Evropy

Musclesport je výrobce a prodejce sportovní výživy především pro silové sporty a fitness, který působí na trhu v 15 zemích Evropské unie. Ptáte se, proč borci z fitka prahnou zrovna po výživových doplňcích z Čech? Musclesport do svých produktů zpracovává výhradně certifikované suroviny a přísně dohlíží i na kvalitu jejich zpracování. Především má ale nabušený e-shop se skvělou grafikou a v několika jazykových mutacích. Takže v tomhle on-line trojboji jednoduše převálcuje všechny soupeře.

2013 rok realizace 100 procent spokojenost 15 samostatných eshopů 200 hodin práce

Nákupy silných borců si zaslouží přehledný a designově čistý e-shop

Úkol pro Modrého ducha

Navrhnout přehledný a jednoduše editovatelný e-shop, který osloví sportovce po celé Evropě.

Hodnocení zákazníkem

Firmu BlueGhost.cz s.r.o. jsme oslovili společně s jinými firmami, ale vybrali jsme si právě tuto firmu pro nejrychlejší a vstřícnou odpověď vůči našim náročným požadavkům. Jsme firma, pro kterou BlueGhost vytvořila 15 e-shopů s originálním vzhledem i strukturou v individuálních jazykových mutacích pro každou zemi zvlášť. Za největší přednost, považuji velice jednoduché a intuitivní ovládání e-shopu, možnost změny vzhledu, které si jako uživatelé můžeme měnit dle momentální nabídky našeho zboží. Dále oceňuji vstřícnost a nabídku několika různých řešení při našich četných a častých požadavcích. S firmou budeme spolupracovat i nadále, protože i díky jim, se nám podařilo oslovit i vyvolat zájem o otevření dalších e-shopů v dalších zemích Evropy i mimo ní.

Jana Altrichterová,
ADITIVA CZ s.r.o.

Modrý duch se chlubí

  • Grafika e-shopu je elegantně propojená s originálním designem výrobků. Že jste na webu Musclesport odteď poznáte nejen podle rostoucích svalů.

  • Celý e-shop je snadno editovatelný přes redakční systém. Jeho obsah si tak lidé z Musclesportu mohou podle potřeby sami upravovat, rychleji než řeknete „fitness“.

  • Možnost platby kartou zvyšuje komfort při vytváření objednávky a přidává na důvěryhodnosti. Zákazníci Musclesportu díky platební bráně můžou věnovat více času tréninku a méně platebním příkazům.

  • Promyšlený systém bonusů za nákupy ocení především ti, pro které je fitness životním stylem, a proto objednávají produkty pravidelně.

  • Naše newslettery pro Musclesport jsou „těžká váha“, takže i spam z nich má respekt.

Vstupní analýza Obsahová strategie Grafika na míru Redakční systém HTML 5 CSS 3 PHP SQL Programování Testování Školení PPC SEO Platby kartou Vícekroková objednávka Filtrace zboží Newsletter On-line marketing