Menu

Krotec

Design, který se Vám zavrtá pod kůži

Krotec je velká zahraniční společnost, které svoje výrobky – nástroje a příslušenství pro vrtání, broušení a řezání – plánuje dodávat do největších českých hobby marketů. Aby to byly právě jejich produkty, po kterých kutilové sáhnou, pořídili si u nás novou image, která obstojí i v té nejtvrdší konkurenci.

2015 rok realizace 5 produktových řad 50 prozkoumaných šroubováků 200 hodin práce

Nová vizuální identita jako součást budování brandu

Úkol pro Modrého ducha

Vytvořit novou vizuální identitu pro produkty společnosti.

Hodnocení zákazníkem

Chci poděkovat týmu BlueGhost, za profesionální spolupráci při návrhu designu a jeho realizaci! Za daných podmínek odvedl výbornou práci, oceňuji především vlastní nápady a iniciativu a také schopnost pochopit mé požadavky.

Pavlo Vidavsky,
Project Coordinator, Krotec

Modrý duch se chlubí

  • Výjimečný návrh se vždy zakládá na kvalitní úvodní analýze. Tým Modrého ducha si tentokrát zahrál na špióny v hobby marketech a zaměřil se především na důkladné seznámení s produkty, průzkum konkurence a zmapování designových trendů.

  • Pracujeme analyticky, ale i kreativně. Grafici v BlueGhost vždy rozpracují více návrhů a klientovi prezentují ten nejlepší. Po schválení je projekt dopracován do finální podoby, včetně rozměrů a povinných informací souvisejících s technickými parametry a právními předpisy.

  • Produkty Krotec získaly novou vizuální identitu a jako mávnutím kouzelného proutku je zákazník mezi mnoha jinými rozezná na první pohled. Není žádná záhada, že atraktivní obal prodává.

  • Díky schématickému designu působí obaly výrobků přehledně a jednotlivé produktové řady sjednoceně. Vybírání materiálu odteď nezdrží žádného kutila od práce déle, než je nezbytně nutné.

Vstupní analýza Obsahová strategie Ikony Grafika na míru Vizuální identita Ilustrace Obalový design Brand