Menu

Vyrazte Kamkoliv, nezávisle!
Digitální PR kampaň pro minimalistický domek na kolech

Co je to Mobile Hut

Mobile Hut je mobilní designový domek k minimalistickému, off-grid bydlení. Princip je stejný, jako u obytného přívěsu. Narozdíl od něj však Mobile Hut udělá parádu, je funkčně vyladěný a poskytuje plnohodnotný komfort.

Na čem Modrý duch pracoval

BlueGhost v rámci zvyšování povědomí o produktu uskutečnil netradiční kampaň. Domek na kolech se půjčoval zajímavým lidem výměnou za to, že o svém zážitku dají vědět světu skrze své komunikační kanály. Vytvořila se landing page, přes kterou se zájemci mohli přihlásit. Ta byla následně propagována na sociálních sítích.

133 účastníků, 7 výherců

Lidé, kteří se do projektu zapojili, byli pečlivě vybíráni podle potenciálu dosahu a schopnosti vytvořit hodnotný obsah. Finalisté, kterým se domek zapůjčil, byli z různých polí působnosti a jejich přínos pro kampaň byl proto variabilní. Někteří zajistili vysoký engagement na sociálních sítích, jiní pořídili velké množství vizuálního contentu.

Design director LUKÁŠ PILKA
Obsahová specialistka BARBORA KUBÁTOVÁ
Projektový manažer FILIP VESELÝ
Koordinátor ŠTĚPÁN HORA
Copywriter JAKUB KAŠPAR
Foto JAN ČERNÝ
Video VOJTĚCH SYSEL
Frontend developer JAROSLAV NOVÁK
Full-stack developer BOREK HANZL
Designer ZDENĚK RŮŽIČKA
Designer MAREK JELÍNEK
©2019 - 2023
©BlueGhost for MOBILE HUT
Chystáte podobný projekt? Nebojte se ozvat! Modrý duch vás pozve na kávu, vyslechne si vaše plány a nastíní, jaké jsou možnosti řešení. Napsat duchovi