Menu

Snow Leopard

E-shop, který zahřeje

Sněžný leopard a Modrý duch spojili síly, aby vytvořili e-shop, ze kterého na vás dýchne atmosféra dálného Nepálu. Tam se ostatně i vyrábí funkční oblečení, které Snow Leopard nabízí. Vyvinuli jsme proto image, která následuje příběh značky a vyjadřuje její vřelý přístup k zákazníkům.

2016 rok realizace 12 kategorií zboží 3 kroky k objednání 300 hodin práce

Svěží design přiměje k nákupu každého

Úkol pro Modrého ducha

Navrhnout e-shop, který bude odpovídat zaměření značky a jejímu stylu komunikace. E-shop měl být originální, přehledný a odpovídající firemní kultuře.

Hodnocení zákazníkem

Firmu Blueghost jsme oslovili s velmi specifickými požadavky na funkce a vzhled našeho eshopu. Zároveň jsme potřebovali vyhotovit e-shop v co nejkratším termínu. Blueghost dokázal našim požadavkům vyhovět a zároveň svými nápady a zkušenostmi přispěl k naši celkové spokojenosti.

Tomáš Binder, majitel e-shopu Snowleopard.cz

Modrý duch se chlubí

  • E-shop nabízí intuitivní ovládání a propracovanou kategorizaci produktů, díky níž hned najdete, co potřebujete.

  • Moderní grafická podoba působí svěže a energicky. Vyvážené množství textu a vizuálů navíc návštěvníka nikdy neunaví.

  • Přehledná struktura řazení produktů a jejich podrobná specifikace umožňuje zákazníkům zjistit, po čem sáhnout.

  • Pospícháte? Z hlavní stránky se okamžitě proklikáte na vybraný druh zboží. K dokončení objednávky už pak stačí jen třikrát kliknout.

Vstupní analýza Obsahová strategie Copywriting Grafika na míru Responzivní design Redakční systém HTML 5 CSS3 PHP SQL jQuery Programování SSL certifikát Kategorizace produktů Newsletter Srovnávače zboží Platby kartou Testování Školení