Menu

Steinerová Hoffmeister architects

Web co udělá z návštěvníka stránek klienta ve studiu

Progresivní architektonické studio Zdenky Steinerové a Maxe Hoffmeistra se zaměřuje na rekonstrukce historických objektů, design interiérů a návrhy nových domů. U všech typů zakázek pomáhají klientům od úvodní schůzky až po kolaudaci stavby.

2015 rok realizace 7 společných setkání 75 vteřin videa 100 hodin práce

Mobil, tablet, počítač. Web sedne každému zařízení.

Úkol pro Modrého ducha

Vytvořit web, který zaujme a přesvědčí zákazníka k sjednání úvodní schůzky.

Hodnocení zákazníkem

Neříká se to snadno, ale lidé z BlueGhost.cz na nás museli být opravdu tvrdí. Bez jejich tvrdého přístupu a zdlouhavého přemlouvání k točení toho ztřeštěného videa, bychom neměli stránky, které plní svůj úkol přesně tak jak mají. Je skvělé, že máme web, co jen dobře nevypadá, ale hlavně výborně plní prezentační funkci a dělá dojem na zákazníky.

Ing. arch. Max Hoffmeister,
společník SH Architects

Modrý duch se chlubí

  • Web sharchitects.cz se umístil mezi prvními pěti weby v kategorii Obchod a služby B2C v rámci soutěže Web Top 100 2015.

  • Celý obsah webu včetně obrázků je editovatelný přes redakční systém BlueGhost. Zákazník si tak může samostatně upravovat všechny informace.

  • Design webu využívá celou plochu displeje bez ohledu na jeho velikost. Od velkých monitorů až po malé telefony je vše navrženo tak, aby stránky zapůsobily.

  • Minutové video dokáže velmi dobře a rychle představit firmu potencionálním zákazníkům.

Responzivní design Vstupní analýza Obsahová strategie Copywriting Grafika na míru Redakční systém HTML 5 CSS 3 Ikony PHP SQL Programování Video Testování Školení