Menu

Wakkenhat

Hravé ilustrace pro snazší navigaci i originální styl

Lidé z Wakkenhatu se nechtějí prezentovat jako ostatní bezpečnostní agentury a tak nemají zájem o web s fotografiemi strážníků v uniformách. Proto jsme navrhli stránky s ilustracemi, které našly svou inspiraci v některých počítačových hrách. Tyto schematické obrázky plní dvojí funkci: Jednak vytvářejí originální vizuální styl odlišující Wakkenhat od konkurence a také pomáhají při navigaci uživatele v rámci webu.

2016 rok realizace 20 různých podstránek 8 testovaných zařízení 300 hodin práce

Kalkulačka vypočítá, kolik lze ušetřit využíváním služeb Wakkenhatu

Úkol pro Modrého ducha

Navrhnout web, který osloví klientelu z řad velkých podniků i soukromých domácností. Začlenit tyto stránky do celkové koncepce online marketingu společnosti Wakkenhat.

Hodnocení zákazníkem

K tvorbě nového webu jsme přistoupili s ohledem na rozšíření našeho nabídkového portfolia. Ve spolupráci s firmou BlueGhost se nám podařilo vytvořit online prezentaci, která přehledným způsobem seznamuje návštěvníky se všemi nabízenými službami a přímo je směřuje k zaslání poptávky. Dobře hodnotíme také hravou podobu stránek, která je v rámci oboru unikátní a tak výrazným způsobem spoluutváří náš originální vizuální styl.

Mgr. Naděžda Pehalová
Marketingová specialistka

Modrý duch se chlubí

  • Tvrdá čísla jako obchodní argument: Na webu jsme vytvořili interaktivní kalkulačku pro výpočet daňové úspory skrze využívání služeb firmy se statutem chráněné dílny.

  • Pouze 2 kliknutí stačí k odeslání poptávky. Ať už se nacházíte na homepage, nebo na jiné vstupní stránce.

  • Hravé ilustrace vytvářejí na webu originální vizuální styl a zároveň fungují jako součást navigace.

  • Mobil, tablet, počítač – internetové stránky jsou plně responzivní a poradí si s každým zařízením.

Vstupní analýza Obsahová strategie Copywriting Grafika na míru Ilustrace Redakční systém HTML 5 CSS 3 PHP SQL Programování Testování SEO Školení Responzivní design PPC On-line marketing