Menu

Správa SEO

Stálá péče věnovaná SEO je správnou cestou k lepším výsledkům ve vyhledávačích. Vytyčení cílů, pravidelné budování zpětných odkazů a systematická tvorba obsahu vede k vyšší návštěvnosti a růstu objednávek.

Základem je SEO audit, který prověří vnitřní i vnější faktory ovlivňující dohledatelnost webu. Modrý duch provede analýzu klíčových slov, prozkoumá obsah webu a posvítí si na strukturu zdrojového kódu.

Měřitelné cíle jsou mantrou Modrého ducha. Proto s vámi nejdříve určí důležitá klíčová slova a cílové publikum o něž chcete bojovat. Díky neustálému monitoringu pak uvidíte, jak se společná práce daří.

Analýza klíčových slov vytipuje výrazy, které jsou relevantní vzhledem k nabídce, lidé je vyhledávají a po jejich zadání nakupují. Ty Modrý duch rozdělí do logických skupin a odhadne náročnost na dosažení dobrých výsledků.

Následuje průběžná tvorba obsahusbírání zpětných odkazů s ohledem na analýzu a nastavené cíle. Efekt se projeví za několik měsíců: zvýšení organické návštěvnosti bude dlouhodobé a uživatelé k vám zavítají bez platby za prokliky.

Od roku 2003 proniká Modrý duch do tajů SEO. Podle vlastní knihy kouzel tvoří weby a e-shopy, které SEO staví na první místo, rozvíjejí jej a těží z něj.

Nebojte se ozvat! V týmu Modrého ducha jsou vám k dispozici přátelští a zodpovědní SEO specialisté a konzultanti, ne tajemné bytosti. Přijďte osobně poznat přímo ty, kteří pro vás budou pracovat.