Menu

Vstupní analýza

Pomůže naplánovat web, který bude plnit vaše obchodní a marketingové cíle. Investice do série studií zajistí smysluplnost celého on-line projektu.

Série studií se skládá z datové analýzy, dotazování zákazníků, průzkumu konkurence, revize marketingu nebo uživatelského testování. Pouze vhodně mířené otázky vedou k zdokonalení vašeho on-line byznysplánu.

Modrý duch stanoví měřitelné cíle webu a strategii pro jejich plnění. Navrhne informační strukturu, připraví wireframy, specifikaci pro vývojáře a další nezbytnosti neprůstřelné zadávací dokumentace.

Nezáleží na tom, jací vývojáři budou web realizovat. Analýzu využijete jak při spolupráci s Modrým duchem, tak pro účely výběrového řízení.

„BlueGhost nám pomohl nejen s tvorbou zadávací dokumentace, ale na základě analýzy vytvořil i podrobnou specifikaci jednotlivých webů i celého integrovaného řešení.”

Veronika Štefková, Státní fond životního prostředí

„Na společnost BlueGhost.cz jsme se obrátili díky pozitivním referencím od našich obchodních partnerů. Po počáteční analýze našich potřeb byl vypracován podrobný harmonogram prací a ten byl do posledního detailu dodržen.”

Marek Batelka, NH Car

4 zlata, 3 stříbra a jeden bronz za roky 2021, 2020 a 2019
Modrý duch vykouzlil nejlepší digitální PR kampaň, nejlepší online nástroj i nejlepší firemní web.

Prohlédnout reference

Nebojte se ozvat! V týmu Modrého ducha jsou vám k dispozici přátelští a zodpovědní lidé, ne tajemné bytosti. Přijďte osobně poznat přímo ty, kteří pro vás budou pracovat.