Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

Vývoj e-shopů a e-commerce aplikací

BlueGhost je expertem s více než 21 letou zkušeností ve tvorbě e-shopů a specializovaných e-commerce aplikací. Jeho tým vás provede celým procesem, od strategie a designu přes programování až po implementaci, integraci a optimalizaci. S know-how Modrého ducha postavíte prodejní kanál, se kterým uspějete na trhu a zvýšíte vaše zisky a návštěvnost.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

21

Let zkušeností s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vám pomůže vytvořit úspěšný e-shop nebo e-commerce aplikaci.

Cíle a strategie

Určíme cílové skupiny a hodnoty, které jim má aplikace přinést. Provedeme analýzu stakeholderů a stanovíme byznysové cíle včetně způsobů jejich měření. Navrhneme strategii, skrze níž lze těchto cílů dosáhnout.

Výzkum

Blíže prozkoumáme problémy, potřeby a omezení cílové skupiny. Provedeme analýzu konkurenčních služeb a otestujeme stávající aplikaci. Využijeme kvalitativní i kvantitativní výzkumné metody a na základě výsledků upřesníme cíle i hodnoty projektu.

Návrh řešení

Připravíme user-flow, informační architekturu a strukturu obsahu. Navrhneme wireframy, low-fidelity i high-fidelity interaktivní prototypy. Připravíme řešení, které má ambici naplnit potřeby uživatelů a dosáhnout byznysových cílů.

Uživatelské testování

Realizujeme uživatelské testování a empiricky ověříme, zda má návrh řešení šanci na úspěch. Na základě poznatků z testů provedeme korektury návrhu a když si budeme jisti dobrým výsledkem, připravíme podklady pro technickou implementaci.

Technická implementace

Připravíme analýzu procesů a vybereme nejvhodnější technologie vzhledem k zaměření aplikace. Naprogramujeme front-end i back-end aplikace a nastavíme cloud nebo server pro její provoz.

Spuštění

Provedeme testování funkcionality, kontrolu rychlosti a zátěžové testy. Prověříme bezpečnost aplikace i použitelnost uživatelského rozhraní. Zavedeme obsah a nastavíme měření i datovou analytiku. Když si budeme jisti, že je vše v pořádku, aplikaci spustíme do ostrého provozu.

Údržba a optimalizace

BlueGhost vám zajistí vše potřebné pro stabilní provoz a další rozvoj služby. Od technické podpory a konzultací, přes aktualizace, automatické monitorování aplikace (Application Performance Monitoring) a pohotovostní servis 24/7 až po garantovanou reakční dobu.

Vývoj e-shopů je oblast, ve které se vyznáme jako málokdo. S více než 20 lety zkušeností v oboru a e-commerce prostředí jsme schopni poradit a navrhnout řešení, které nejenže odpovídá současným potřebám, ale také se zaměřuje na trendy v budoucnu.

Nezabýváme se však jen „tvorbou“ e-shopů a e-commerce aplikací. Náš tým pracuje na každém kroku procesu – počínaje strategií a designem přes implementaci či integraci a následnou optimalizaci spolu s testováním a uživatelskou péčí. Navíc se zaměřujeme na integraci platebních a účetních systémů, logistiku a skladové systémy, abychom vytvořili komplexní a plně funkční e-commerce prostředí, které je připravené růst a rozšiřovat se spolu s vaším byznysem.

Naším cílem je vždy postavit prodejní kanál, který bude na trhu úspěšný. S důrazem na optimalizaci konverzí, personalizaci a segmentaci vám pomůžeme vytvořit e-shop nebo aplikaci, které nejenže upoutají zákazníky, ale také jim poskytnou pohodlný a jednoduchý zážitek při nakupování.

Pojďme vytvořit skvělou e-commerce aplikaci!

Dlouhodobá spolupráce může začít jedním kliknutím