Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

Uživatelský výzkum

UX tým BlueGhostu si zakládá na hlubokém porozumění uživatelům, jejich potřebám, problémům a preferencím. Výzkumníci Modrého ducha se skvěle orientují v kvalitativních metodách, datové analytice, segmentaci i v mapování zákaznické cesty. Jejich práce poskytne spolehlivý základ pro design webu, aplikace i celé digitální služby.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

21

Let zkušeností s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vám pomůže lépe pochopit potřeby a problémy vašich zákazníků.

S BlueGhostem získáte hluboký vhled do světa vašich uživatelů. Náš UX tým se specializuje na kvalitativní výzkum a hloubkové rozhovory, které nám umožňují proniknout do myšlení a potřeb vašich uživatelů. Tyto poznatky kombinujeme s kvantitativním výzkumem a datovou analýzou, abychom získali komplexní a relevantní informace o uživatelském chování. Analýza konkurence a výzkum trhu nám dávají kontext pro porozumění aktuálním trendům a očekáváním ve vašem odvětví.

Klíčovým nástrojem pro lepší cílení a segmentaci jsou persony. Zákaznická cesta a analýza interních potřeb jsou součástí naší metodiky, která nám umožňuje plně pochopit uživatelský zážitek od začátku do konce. Díky A/B testování pak dokážeme ověřit účinnost navrhovaných řešení a zajistit, že váš web, aplikace nebo jiná digitální služba bude postavena na těch správných základech. Jsme jednoduše vaším partnerem, který vám pomůže vytvořit nejen funkční, ale i uživatelsky přívětivé digitální produkty.

Pojďme realizovat přínosný uživatelský výzkum!

Dlouhodobá spolupráce může začít jedním kliknutím