Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

Agilní vývoj webových aplikací

BlueGhost se specializuje na zakázkovou tvorbu prémiových webových aplikací pomocí agilní metody. Pomůže vám s vývojem specifického e-commerce webu, B2B nástroje, zákaznického centra nebo intranetu. Vždy začne u byznysových cílů, výzkumu a návrhu řešení. Dále zajistí kompletní technickou realizaci i následnou údržbu, podporu a optimalizaci.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

21

Let zkušeností s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vás provede celým procesem tvorby webové aplikace.

Cíle a strategie

Určíme cílové skupiny a hodnoty, které jim má aplikace přinést. Provedeme analýzu stakeholderů a stanovíme byznysové cíle včetně způsobů jejich měření. Navrhneme strategii, skrze níž lze těchto cílů dosáhnout.

Výzkum

Blíže prozkoumáme problémy, potřeby a omezení cílové skupiny. Provedeme analýzu konkurenčních služeb a otestujeme stávající aplikaci. Využijeme kvalitativní i kvantitativní výzkumné metody a na základě výsledků upřesníme cíle i hodnoty projektu.

Návrh řešení

Připravíme user-flow, informační architekturu a strukturu obsahu. Navrhneme wireframy, low-fidelity i high-fidelity interaktivní prototypy. Připravíme řešení, které má ambici naplnit potřeby uživatelů a dosáhnout byznysových cílů.

Uživatelské testování

Realizujeme uživatelské testování a empiricky ověříme, zda má návrh řešení šanci na úspěch. Na základě poznatků z testů provedeme korektury návrhu a když si budeme jisti dobrým výsledkem, připravíme podklady pro technickou implementaci.

Technická implementace

Připravíme analýzu procesů a vybereme nejvhodnější technologie vzhledem k zaměření aplikace. Naprogramujeme front-end i back-end aplikace a nastavíme cloud nebo server pro její provoz.

Spuštění

Provedeme testování funkcionality, kontrolu rychlosti a zátěžové testy. Prověříme bezpečnost aplikace i použitelnost uživatelského rozhraní. Zavedeme obsah a nastavíme měření i datovou analytiku. Když si budeme jisti, že je vše v pořádku, aplikaci spustíme do ostrého provozu.

Údržba a optimalizace

BlueGhost vám zajistí vše potřebné pro stabilní provoz a další rozvoj služby. Od technické podpory a konzultací, přes aktualizace, automatické monitorování aplikace (Application Performance Monitoring) a pohotovostní servis 24/7 až po garantovanou reakční dobu.

Naše služby ale nejsou jen o vývoji – začínáme u byznysových cílů a důkladného výzkumu, abychom plně pochopili potřeby a očekávání vašich uživatelů. Bez ohledu na to, zda potřebujete specifický e-commerce web, B2B nástroj, zákaznické centrum nebo intranet.

Náš tým se specializuje na front-end i back-end vývoj a stará se o technickou realizaci, přičemž využíváme nejnovější technologie a cloudové prostředí, abychom zajistili, že vaše aplikace je nejen funkční, ale také škálovatelná a bezpečná. Dále nabízíme údržbu, podporu a neustálou optimalizaci, abychom zajistili, že vaše aplikace je vždy v špičkové kondici a plně odpovídá měnícím se potřebám a trendům trhu. Vývojem u nás zkrátka nekončíme, právě naopak.

Pojďme vytvořit skvělou webovou aplikaci!

Dlouhodobá spolupráce může začít jedním kliknutím