Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

Příprava zadání a výběrového řízení

Dobré zadání je podmínkou dobrého výsledku. Plánujete tender na tvorbu webu nebo aplikace? BlueGhost vám pomůže s celým procesem výběrového řízení: od sestavení zadávací dokumentace přes oslovení dodavatelů až po vyhodnocení nabídek.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

21

Let zkušeností s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vás provede celým procesem přípravy a realizace výběrového řízení.

Jak se říká: „jaké dáte zadání, takové dostanete výsledky“. A proto vám rádi pomůžeme vše správně nadefinovat už od začátku. Ukotvit správně vaše cíle a KPI je totiž klíčovým prvkem pro úspěšné zvládnutí projektu. S Modrým duchem tak získáte komplexní podporu od začátku až do konce procesu výběrového řízení. Od sestavení zadávací dokumentace přes oslovení dodavatelů až po vyhodnocení nabídek.

Naši odborníci se zaměřují na uživatelský výzkum a analýzu cílových skupin, abychom vytvořili zadání, které je precizní a směřuje k maximálnímu dosažení vašich cílů. Zároveň se staráme o definici value proposition a technologického poradenství, abychom zajistili, že budete mít v jednání s dodavateli silnou pozici.

Zároveň jsme vaším spojencem i při výběru dodavatelů. Provádíme hodnotící kritéria a hodnocení nabídek, abyste mohli dělat informovaná rozhodnutí a získat partnera, který nejenže splní vaše potřeby, ale také vám pomůže dosáhnout vašich cílů efektivně a kvalitně

Pojďme připravit precizní zadání!

A najít toho nejlepšího dodavatele.