Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

Tvorba firemních webů

BlueGhost vytvoří firemní web, který podpoří byznysové cíle a zvýší návštěvnost. Modrý duch pochopí potřeby vaší společnosti i vašich zákazníků a navrhne online řešení zapadající do celkové marketingové strategie. Navrhne design, zajistí technickou implementaci i následnou údržbu, podporu a optimalizaci.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

21

Let zkušeností s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vás provede celým procesem tvorby firemního webu.

Cíle a strategie

Určíme cílové skupiny a hodnoty, které jim má aplikace přinést. Provedeme analýzu stakeholderů a stanovíme byznysové cíle včetně způsobů jejich měření. Navrhneme strategii, skrze níž lze těchto cílů dosáhnout.

Výzkum

Blíže prozkoumáme problémy, potřeby a omezení cílové skupiny. Provedeme analýzu konkurenčních služeb a otestujeme stávající aplikaci. Využijeme kvalitativní i kvantitativní výzkumné metody a na základě výsledků upřesníme cíle i hodnoty projektu.

Návrh řešení

Připravíme user-flow, informační architekturu a strukturu obsahu. Navrhneme wireframy, low-fidelity i high-fidelity interaktivní prototypy. Připravíme řešení, které má ambici naplnit potřeby uživatelů a dosáhnout byznysových cílů.

Uživatelské testování

Realizujeme uživatelské testování a empiricky ověříme, zda má návrh řešení šanci na úspěch. Na základě poznatků z testů provedeme korektury návrhu a když si budeme jisti dobrým výsledkem, připravíme podklady pro technickou implementaci.

Technická implementace

Připravíme analýzu procesů a vybereme nejvhodnější technologie vzhledem k zaměření aplikace. Naprogramujeme front-end i back-end aplikace a nastavíme cloud nebo server pro její provoz.

Spuštění

Provedeme testování funkcionality, kontrolu rychlosti a zátěžové testy. Prověříme bezpečnost aplikace i použitelnost uživatelského rozhraní. Zavedeme obsah a nastavíme měření i datovou analytiku. Když si budeme jisti, že je vše v pořádku, aplikaci spustíme do ostrého provozu.

Údržba a optimalizace

BlueGhost vám zajistí vše potřebné pro stabilní provoz a další rozvoj služby. Od technické podpory a konzultací, přes aktualizace, automatické monitorování aplikace (Application Performance Monitoring) a pohotovostní servis 24/7 až po garantovanou reakční dobu.

Firemní web od nás není pouze vizitkou, ale strategickým nástrojem pro dosažení vašich byznysových cílů. Naše služby nezačínají a ani nekončí u tvorby webového designu. Začínáme u porozumění potřebám vaší společnosti a vašich zákazníků skrze uživatelský výzkum, abychom mohli navrhnout online řešení, které efektivně zapadá do celkové marketingové strategie.

Náš tým se nezaměřuje pouze na estetiku, ale také na funkčnost a efektivitu. Navrhujeme responzivní design, který zajišťuje konzistentní zážitek pro uživatele na různých zařízeních, ať už používají počítač, tablet či mobilní telefon. Dále se staráme o technickou implementaci s využitím moderních technologií a zajistíme správu, údržbu a podporu vašeho webu i po jeho spuštění, abychom zajistili jeho neustálou optimalizaci.

Pojďme vytvořit skvělý firemní web!

Dlouhodobá spolupráce může začít jedním kliknutím