Menu

Outsourcing on-line vývojářů

Modrý duch nabízí outsourcing IT specialistů a programátorů, kteří vám poskytnou vlastní know-how a pomůžou vašemu internímu týmu.

Připravte zadání pro tvorbu aplikace s BlueGhost AI asistentem
Použijte umělou inteligenci k návrhu cílů, cílových skupin a KPI

Spustit průvodce

Agilní vývoj, sprinty a intenzivní komunikace. To je mantra Modrého ducha. Díky ní dokáže rychle vytvářet software a zároveň pružně reagovat na změny vašich požadavků v průběhu práce.

Modrý duch zařídí sdílený či dedikovaný tým, který se bude starat o svěřený projekt podle vašich firemních procesů a metodiky SCRUM. Vývojáři pro vás mohou pracovat pár dní i mnoho měsíců.

Vývojáři, IT specialisté a také testeři, projektoví manažeři, UX designeři nebo odborníci na obsah pro vás mohou začít pracovat, než kohout zakokrhá. Nebo raději příští týden.

Duchovi pomáhají čarovat nejmodernější nástroje jako framework Symfony, GIT, Jira, PHP 7, JavaScript, Ajax, BitBucket, Avocode nebo Sketch.

„Spolupráce s externími vývojáři je někdy pomalejší a nákladnější než realizace uvnitř týmu. To však není případ Modrého ducha. Jeho flexibilita a rychlost jsou přednosti, proč s ním dlouhodobě spolupracujeme.”

Marek Brumlich, Heureka Shopping

„Na společnost BlueGhost.cz jsme se obrátili díky pozitivním referencím od našich obchodních partnerů. Po počáteční analýze našich potřeb byl vypracován podrobný harmonogram prací a ten byl do posledního detailu dodržen.”

Marek Batelka, NH Car

Nebojte se ozvat! V týmu Modrého ducha jsou vám k dispozici přátelští a zodpovědní lidé, ne tajemné bytosti. Přijďte osobně poznat přímo ty, kteří pro vás budou pracovat.