Oslovte nové zákazníky

Pomocí reklamy ve vyhledávání Google a Seznam oslovíte přesně ty, kteří již hledají Vaše zboží či služby. PPC reklama má oproti jiným formám propagace mnoho výhod: působí rychle, její výsledky jsou dobře měřitelné a nemusí být nákladná. Navíc umožňuje pružně měnit plánované náklady stejně jako rozsah, ve kterém se bude zobrazovat.

Víme na co myslí

Součástí PPC je i kontextová reklama, která umožňuje prezentovat inzeráty širšímu publiku. Ty se pak objevují i na stránkách, jejichž obsah má spojitost s Vaší nabídkou. Na potenciálního zákazníka tak zároveň působí téma článku a Vaše reklama.

Nemusíte zůstat u slov

PPC reklama se nemusí omezovat pouze na text. Grafická reklama je názornější a spíš vyvolá pozitivní emoce vůči značce. Vypilujeme s vámi vizuální reklamu, která atraktivním, srozumitelným a zapamatovatelným způsobem předá vaše obchodní sdělení.

Neustále se budete připomínat

Díky remarketingu od Googlu a retargetingu od Seznamu můžete svou reklamou doslova pronásledovat návštěvníky, i když už opustili váš web. Budete se potenciálnímu zákazníkovi připomínat, ať půjde na internetu kamkoli.

Pravidelné vyhodnocení a optimalizace

Prvotním vytvořením a nastavením PPC reklamní kampaně práce nekončí. Efektivitu reklamy pravidelně vyhodnocujeme a na základě výsledků upravujeme nastavení reklamy tak, aby její zásah byl co nejlepší.

Poslat nezávaznou poptávku