Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

AI & ML strategie pro e-commerce

BlueGhost vám pomůže integrovat AI nástroje do vašich e-commerce procesů. Ukáže vám, jak s jejich pomocí zvýšit konverzní poměr, jak personalizovat nabídku produktů, jak vytvoři emailing šitý na míru konkrétním uživatelům nebo ušetřit čas při tvorbě obsahu a administraci webu.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

20

Let zkušenosti s tvorbou webových aplikací

Modrý duch Vám pomůže zapojit AI do e-commerce služeb a procesů.

S Modrým duchem se vám otevírají dveře do světa strojového učení a umělé inteligence pro váš e-commerce. Naše služby vám umožní snadnou integraci AI nástrojů do vašich obchodních procesů. Jsme schopni vám navrhnout a poskytnout API integrace generativního AI, které vám pomohou posunout váš online obchod na jinou úroveň. Automatizace je dnes zkrátka klíčem k úspěchu, a my vám ukážeme, jak využít tuto technologii k zvýšení konverzního poměru a personalizaci nabídky produktů.

Náš tým expertů v oblasti AI vám zajistí efektivní vytváření e-mailových kampaní šitých na míru pro každého uživatele, což výrazně zvýší zákaznickou zkušenost. Dále vám ušetříme čas a námahu při tvorbě obsahu a administrace webu díky automatizaci některých rutinních úkolů. Dosáhneme tak zvýšení byznysové výkonnosti nejen vašich stránek.

Naše služby vám zkrátka pomohou dosáhnout lepších výsledků, efektivnějších procesů, vyššího zisku a kvality služeb. Jde nám o to, abyste byli vždy krok před konkurencí.

Pojďme začlenit AI do vaší aplikace

Dlouhodobá spolupráce může začít jedním kliknutím

Domluvit schůzku