Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

UX & UI design

BlueGhost vás provede design procesem od výzkumu až po testování prototypu. Pomůže vám porozumět cílové skupině a navrhnout řešení, které naplní potřeby zákazníků a dosáhne vašich byznysových cílů. Co je funkční, je i krásné.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

20

Let zkušenosti s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vás provede celým designovým procesem. Od výzkum až po testování.

Cíle a strategie

Určíme cílové skupiny a hodnoty, které jim má aplikace přinést. Provedeme analýzu stakeholderů a stanovíme byznysové cíle včetně způsobů jejich měření. Navrhneme strategii, skrze níž lze těchto cílů dosáhnout.

Výzkum

Blíže prozkoumáme problémy, potřeby a omezení cílové skupiny. Provedeme analýzu konkurenčních služeb a otestujeme stávající aplikaci. Využijeme kvalitativní i kvantitativní výzkumné metody a na základě výsledků upřesníme cíle i hodnoty projektu.

Návrh řešení

Připravíme user-flow, informační architekturu a strukturu obsahu. Navrhneme wireframy, low-fidelity i high-fidelity interaktivní prototypy. Připravíme řešení, které má ambici naplnit potřeby uživatelů a dosáhnout byznysových cílů.

Uživatelské testování

Realizujeme uživatelské testování a empiricky ověříme, zda má návrh řešení šanci na úspěch. Na základě poznatků z testů provedeme korektury návrhu a když si budeme jisti dobrým výsledkem, připravíme podklady pro technickou implementaci.

Technická implementace

Připravíme analýzu procesů a vybereme nejvhodnější technologie vzhledem k zaměření aplikace. Naprogramujeme front-end i back-end aplikace a nastavíme cloud nebo server pro její provoz.

Spuštění

Provedeme testování funkcionality, kontrolu rychlosti a zátěžové testy. Prověříme bezpečnost aplikace i použitelnost uživatelského rozhraní. Zavedeme obsah a nastavíme měření i datovou analytiku. Když si budeme jisti, že je vše v pořádku, aplikaci spustíme do ostrého provozu.

Údržba a optimalizace

BlueGhost vám zajistí vše potřebné pro stabilní provoz a další rozvoj služby. Od technické podpory a konzultací, přes aktualizace, automatické monitorování aplikace (Application Performance Monitoring) a pohotovostní servis 24/7 až po garantovanou reakční dobu.

S BlueGhostem je design proces vašeho softwaru, aplikace nebo webu plynulý a efektivní od začátku až do konce. Začínáme důkladným uživatelským výzkumem, který nám pomáhá plně porozumět potřebám a očekáváním vaší cílové skupiny. Na základě těchto poznatků vytváříme UX design, který není jen esteticky příjemný, ale také plně funkční a odpovídá vašim byznysovým cílům. Tvorba prototypů a testování použitelnosti jsou klíčovými kroky, které nám umožňují fine-tuning našich návrhů a zajistit optimální uživatelský zážitek.

Naše služby pokrývají širokou škálu designových aspektů, včetně UI designu, informační architektury, design systémů a vizuální identity. Při každém kroku používáme design-thinking a neustále se opíráme o uživatelský výzkum, abychom zajistili, že naše řešení odpovídá aktuálním potřebám a očekáváním uživatelů. A/B testování a UX writing jsou další nástroje, které používáme k jemnému ladění a optimalizaci designu. S BlueGhostem můžete být jisti, že nejenom vytvoříme krásné a moderní designy, ale také funkční a efektivní řešení, které jednoduše naplní potřeby vašich zákazníků.

Pojďme navrhnout design, který podpoří vaše digitální cíle!

Dlouhodobá spolupráce může začít jedním kliknutím

Domluvit schůzku