Modrý duch se rád stará o své klienty, a proto je zde Správa webu, kterou možná znáte pod anglickou zkratkou SLA. V následujícím přehledu najdete služby, které zahrnuje.

 1. 1Časově neomezená záruka

  Modrý duch Vám bude garantovat technickou funkčnost všech částí webu či eshopu. Na základě Vašeho upozornění provedou jeho pracovníci testování a případné chyby následně odstraní a podají vysvětlení jejich příčiny.

 2. 2Osobní projektový manažer

  Projektový manažer, s kterým budete spolupracovat při tvorbě webu, se o Vás bude starat i po jeho spuštění. On bude mít stále přehled o Vašem projektu a jeho specifických vlastnostech. Vy zas budete mít email a mobilní číslo na někoho, kdo je s Vámi připraven konzultovat Vaše nápady a připomínky.

 3. 3Technická podpora

  Lidé z týmu Modrého ducha Vám budou během pracovní doby stále k dispozici pro dotazy týkající se ovládání redakčního systému, přípravy dat a realizace funkčních úprav. Vy tak s nimi budete moct konzultovat Vaše otázky a tím si usnadnit vlastní práci.

 4. 4Aktivní rozvoj webu

  Lidé z BlueGhostu Vás budou pravidelně kontaktovat s nabídkami, které pomohou rozvíjet Váš projekt. Pro úspěch každého webu či eshopu je třeba jeho rozvoj. Pomůžeme Vám zvolit funkce a úpravy, které pomohou naplnit Vaše cíle.

 5. 5Webhosting

  Webhosting je služba umožňující provoz webu. Jedná se o prostor na serveru na němž je web umístěn a z nějž je pak dostupný v rámci internetu. V rámci správy webu poskytne BlueGhost webhosting s odpovídajícími parametry a funkcemi dle návštěvnosti a rozsahu projektu.

 6. 6Správa domén

  Všechny vaše domény, které si u Modrého ducha zaregistrujete, Vám bude BlueGhost spravovat a přesměrovávat, dle Vašeho přání. Stejně tak bude hlídat jejich datum expirace a včas připomínat nutnost prodloužení. Nestane se, že by jakákoliv doména propadla.

 7. 7Správa emailových adres

  V rámci Správy webu poskytne BlueGhost neomezené množství emailových adres včetně podpory při případných problémech. Součástí služby je i přístup do webového rozhraní emailové schránky – webmailu.

 1. 1Pohotovostní servis 24/7

  24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce – BlueGhost bude držet neustálou pohotovost a zároveň zajistí, aby jakákoliv chyba zásadně omezující fungování projektu byla obratem odstraněna. A to třeba i na Štědrý večer.

  Za kritické chyby se považuje, když:

  • Nelze načíst web
  • Nelze zobrazit nabídku produktů či služeb
  • Na eshopu nelze provést objednávku
  • Nelze odeslat poptávku či zprávu z kontaktního formuláře
  • Uživatel se nemůže přihlásit do svého účtu
 2. 2SSL certifikát (https)

  Stránky zabezpečené pomocí HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure) poznáte díky ikonce zámečku v adresovém řádku prohlížeče. Jedná se o nadstavbu síťového protokolu HTTP, která umožňuje zabezpečit spojení mezi uživatelem a serverem před odposloucháváním, podvržením dat a umožňuje též ověřit identitu protistrany. Díky SSL certifikátu tak nabídnete vaším uživatelům vyšší bezpečnostní standard.

 3. 3Správa podkladů

  Jak při tvorbě webu, tak při jeho následných úpravách vzniká celá řada specifikací, návodů a dalších podkladů. Modrý duch bude všechna tato data strukturovaně uchovávat ve své databázi, což usnadní dobrou orientaci v projektu pro jeho pracovníky i pro Vás.

 4. 4Vývoj pomocí systému GIT

  GIT je verzovací systém, který pomáhá při programátorských úpravách webu, snižuje počet chyb a zajišťuje pravidelné zálohování v jednotlivých fázích vývoje aplikace. Váš web bude neustále zaveden do tohoto vychytaného systému, což umožní jeho hladký technický rozvoj.

 5. 5Zálohování a záchrana dat

  Můžete se stát že při své práci uděláte nějakou zásadní chybu, která nejde vrátit. To se někdy stane. V takovém případě se stačí obrátit na BlueGhost a ten obnoví data do jakéhokoliv okamžiku v posledních 7 dnech.

 6. 6Zákaznické centrum

  Díky zákaznickému centru budete mít přehled o všech probíhajících úpravách. Dále zde najdete marketingové tipy, seznamy poptávek, či potřebné kontakty. V neposlední řadě se dozvíte mnohé o novinkách a dění ve společnosti Modrého ducha.

Chci správu webu