Menu

Připojte se k online události: Aktuální kalendář webinářů, streamů a meetupů o digitálním marketingu, designu a technologiích

(Aktualizováno 31.3.) Máte chuť vyrazit na virtuální workshop nebo streamovanou přednášku? Jen nevíte kam, kdy a jak? Modrý duch přináší seznam nejzajímavějších akcí, kam se stojí zato připojit.

Připojte se k online události: Aktuální kalendář webinářů, streamů a meetupů o digitálním marketingu, designu a technologiích

Virové ohrožení pokračuje a dříve naplánované události se ruší jedna za druhou. Některé z nich však nejsou ztraceny na dobro, ale přesouvají se do online prostředí. Stačí si vybrat a připojit se. Chybí zde vámi pořádaná událost, která by mohla ostatní obohatit? Nebojte se ozvat Modrému duchovi.

Česky, online

EF Webinář: Napište perfektní životopis

Možná vám současná situace nabízí příležitost, jak se posunout v životě dál. Máte pocit, že nadešel čas změnit pole působnosti? Pak vás jistě bude zajímat, jak napsat dokonalý životopis a upoutat na sebe pozornost.

Zjistit více
Česky, online

SQL pro analytiky - 1

Naučte se SQL - výkonný jazyk a zároveň nástroj pro analýzu a zpracování dat. Jeho znalost je považována za naprostý základ pro všechny, kteří stejně jako autoři kurzu věří, že v datech je budoucnost.

Zjistit více
English, online

Mastering Excel Basics

Naučte se využívat Excel skutečně efektivně. Pokud zvládáte angličtinu, neváhejte se připojit ke kurzu, ve kterém se během čtyřech lekcí naučíte pracovat v Excelu od základů až po pokročilé operace.

Zjistit více
English, online

PR webinář: PR strategie, plánování. Tvorba komunikačního plánu

O tom, že PR není jenom pro vyvolené, ale pro každého, kdo má příběh hodný vyprávění. Pro všechny, kteří se chtějí dostat do kontaktu s médii, ale nejsou si jisti, kde začít, jak zaujmout a komu co nabídnou. Natálie Lorencová vám předá potřebné know-how ve své PR škole.

Zjistit více
Česky, online

Kofein.tech 0x04 "Šmírování pod rouškou…"

Vlády díky nouzovému stavu získaly možnost sledování obyvatel na základě údajů od mobilních operátorů a bank. Hrozí špehování obyvatelstva ze strany státu pod záminkou ohrožení? Jak si zachovat soukromí v digitalizovaném světě? Živé vysílání pro všechny milovníky kryptoanarchie.

Zjistit více
Česky, online

Remote Survival Kit

Jak zvládat a navigovat současnou situaci? Jak udržet produktivitu? Jak se koncentrovat ve světě plném chaosu? Jakou strategii zvolit pro následující měsíce? Jak krizi využív ve svůj prospěch? Čtyři odborníci budou diskutovat o tématu práce na dálku.

Zjistit více
English, online

SEO4Life - Beneficial live stream SEO conference

Osm top SEO specialistů se sejde v jeden čas, aby sdíleli své znalosti a zkušenosti a to vše v rámci podpory boje proti COVID-19. Čekají na vás experti Aleyda Solis, Hamlet Batista, Purna Virji a další. V rámci programu je k dispozici i diskuze a online meeting. A pozor. Přednášky nejsou nahrávány. Tak si to nenechte ujít.

Zjistit více
Česky, online

Webinář Podnikatelé a Covid-19

Souhrnné info pro všechny podnikatele, kteří se snaží zorientovat v nových vládních nařízeních. Jak to bude nově s odvody na sociální a zdravotní pojištění, s podáváním daňových přiznání a placením daní? Probírat se bude také téma vyplácení náhrady za mzdy zaměstnavatelům nebo odkladu poslední vlny EET.

Zjistit více
English, online

PR webinář: Copywriting a tvůrčí psaní

U PR webináře ještě chvíli zůstaneme. Tentokrát se ale zaměříme na tvůrčí psaní a copywriting. Pokud bojujete s kreativitou nebo potřebujete vypilovat svůj styl, tenhle online kurz vám pomůže srovnat vaše copy do latě. Díky získaným radám zvládnete psát poutavé nadpisy, tvořit zajímavý obsah a lépe komunikovat s zákazníky.

Zjistit více

Jak se vám článek líbil?

20

Praktický

6

Inspirující

1

Zábavný

5

Nic moc