Pomůžeme s marketingem

Od výběru domény přes tvorbu obsahu až k přípravě propagace. Náš marketingový specialista Vás nepustí z očí. Poradí Vám jak prezentovat produkty a dostane Vaše zboží na všechna místa, kde jej zákazníci hledají. Můžete se tak těšit nejen na automatický export produktů na Zboží.cz, Heureku i Google nákupy, ale i na řadu dalších rad a služeb. Vše s jediným cílem – zajistit Vám co nejvíce hodnotných objednávek.

Mobil, tablet, počítač

Jedny informace, jedna adresa, ale snadná použitelnost na mobilu, tabletu i na počítači. Podle typu přístroje upraví Váš eshop svou podobu, způsob ovládání a prezentaci obsahu. Internetový obchod se tak otevře i stále rostoucímu množství zákazníků, kteří preferují nakupování na chytrých zařizeních.

Originální grafika

Naši specialisté navrhnou podobu eshopu pro počítač i pro mobilní telefon. Podle Vašich představ, nejnovějších trendů a svých bohatých zkušeností vytvoří originální design, který vystihne zaměření obchodu, zvýrazní důležité nabídky, ale především umožní snadnou orientaci zákazníků.

Zaměřeno na prodej

Ať už z mobilu nebo z počítače, každý návštěvník znamená příležitost k nové objednávce. Proto jsme navrhli řadu funkcí, které promění hosty ve skvělé zákazníky. Nabídněte dopravu zdarma dle hodnoty košíku. Pohrajte si se slevami, propagujte novinky a ukazujte nejprodávanější produkty. Umožněte sdílet nabídku přes sociální sítě a nezapomeňte doporučit alternativní zboží. To jsou jen některé z možností, které budete mít k dispozici pro růst Vašich tržeb.

Neomezený obsah

Čím více informací, tím lepší služby zákazníkům. Na internetovém obchodě budete mít spoustu prostoru k prezentaci neomezeného počtu produktů i doplňujících informací. Redakční systém BlueGhost Vám umožní jednoduchou a zcela samostatnou editaci jakékoliv části obsahu a zároveň bude sestavovat kompletní a přehledné statistiky vašeho internetového obchodování.

Efektivní správa

Pro správu objednávek je připraven propracovaný systém, který bude Vaším skvělým pomocníkem při jejich vyřizování. Jistě oceníte nástroje pro jednoduché vystavování faktur a také funkci, která za Vás bude automaticky informovat klienty o stavu jejich nákupu.

Postaráme se o Vás

Vše Vás naučíme a od prvního kontaktu Vám budeme k dispozici. Nejde jen o příme zaškolení pro práci s eshopem, ale i o zkušenou technickou podporu a osobního konzultanta, který bude kdykoliv připraven s Vámi probrat nové plány na rozvoj obchodu.

Poslat nezávaznou poptávku