Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

Poradenství v oblasti digitálního marketingu

BlueGhost vám pomůže se sestavením data-driven online marketingové strategie. Nastaví SMART cíle i způsoby jejich měření. Připraví komplexní omni-channel plán zahrnující PPC, SEO, sociální média, obsahový marketing nebo emaililing. Společně s Modrým duchem doručíte tu správnou zprávu správnému publiku.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

21

Let zkušeností s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vám pomůže s návrhem a exekucí vaší digitální marketingové strategie.

Chcete mít marketing, který skutečně funguje? Který vám přivede zákazníky, kteří u vás budou spokojení a budou se vracet? Přesně od toho je tu Modrý duch. Naše služby nezahrnují pouze vývoj webů a aplikací, ale také strategické kroky pro optimalizaci vašeho online byznysu. S naším marketingovým poradenstvím můžete definovat jasné strategie a cíle, které budou mít reálný vliv na váš úspěch. Provádíme komplexní audity, abychom identifikovali slabá místa a potenciální příležitosti, a následně implementujeme data-driven řešení pro dosažení vašich KPI.

Naši odborníci v oblasti digitálního marketingu mají bohaté zkušenosti s SEO, SEM, PPC, obsahovým marketingem, e-mail marketingem a správou sociálních médií. Navíc získáte výhodu strategické segmentace a personalizace vašich kampaní. Díky naší obsahové strategii a optimalizaci konverzí budete moci získat více zákazníků a zároveň ušetřit čas i peníze. Dosáhnete tak lepších výsledků za kratší dobu a zvýšíte svou konkurenceschopnost na trhu.

Pojďme vytvořit skvělou marketingovou strategii!

Dlouhodobá spolupráce může začít jedním kliknutím