Menu

This canvas renders the BlueGhost's visual style on the background.

Vývoj digitálních produktů

BlueGhost vám pomůže s tvorbou inovativního digitálního produktu od A do Z. Od byznysové strategie, přes UX výzkum, user-centered design a programování až po údržbu a optimalizaci. Společně s ním vytvoříte své MVP rychle a efektivně.

1000+

Úspěšně dokončených digitálních projektů

30

Nadšenců pro digitální inovace sídlících v Praze

20

Let zkušenosti s tvorbou webových aplikací

Modrý duch vás provede celým procesem tvorby digitálního produktu.

Cíle a strategie

Určíme cílové skupiny a hodnoty, které jim má aplikace přinést. Provedeme analýzu stakeholderů a stanovíme byznysové cíle včetně způsobů jejich měření. Navrhneme strategii, skrze níž lze těchto cílů dosáhnout.

Výzkum

Blíže prozkoumáme problémy, potřeby a omezení cílové skupiny. Provedeme analýzu konkurenčních služeb a otestujeme stávající aplikaci. Využijeme kvalitativní i kvantitativní výzkumné metody a na základě výsledků upřesníme cíle i hodnoty projektu.

Návrh řešení

Připravíme user-flow, informační architekturu a strukturu obsahu. Navrhneme wireframy, low-fidelity i high-fidelity interaktivní prototypy. Připravíme řešení, které má ambici naplnit potřeby uživatelů a dosáhnout byznysových cílů.

Uživatelské testování

Realizujeme uživatelské testování a empiricky ověříme, zda má návrh řešení šanci na úspěch. Na základě poznatků z testů provedeme korektury návrhu a když si budeme jisti dobrým výsledkem, připravíme podklady pro technickou implementaci.

Technická implementace

Připravíme analýzu procesů a vybereme nejvhodnější technologie vzhledem k zaměření aplikace. Naprogramujeme front-end i back-end aplikace a nastavíme cloud nebo server pro její provoz.

Spuštění

Provedeme testování funkcionality, kontrolu rychlosti a zátěžové testy. Prověříme bezpečnost aplikace i použitelnost uživatelského rozhraní. Zavedeme obsah a nastavíme měření i datovou analytiku. Když si budeme jisti, že je vše v pořádku, aplikaci spustíme do ostrého provozu.

Údržba a optimalizace

BlueGhost vám zajistí vše potřebné pro stabilní provoz a další rozvoj služby. Od technické podpory a konzultací, přes aktualizace, automatické monitorování aplikace (Application Performance Monitoring) a pohotovostní servis 24/7 až po garantovanou reakční dobu.

Máte v hlavě skvělý nápad na digitální produkt, ale nevíte, kde začít? Tým Modrého ducha je tady pro vás. Představte si skupinu nadšených digitálních profesionálů, kteří vás provedou celým procesem od prvotního nápadu až po spuštění aplikace do ostrého provozu. Nejprve společně vymyslíme byznysovou strategii, stanovíme cíle a KPI. Pak začne ta opravdová magie - uživatelský výzkum, kde se dozvíme, co vaši budoucí uživatelé opravdu potřebují. Následuje tvorba prototypů a nejedna iterace při tvorbě UX a UI designu. A jakmile bude vše navržené, naši programátoři to promění ve skutečnost.

Modrému duchovi však nejde jen o vytvoření produktu. Chce s vámi spolupracovat dlouhodobě. Jakmile bude vaše aplikace v provozu, BlueGhost se o ni postará, bude monitorovat její výkonnost, provádět údržbu a pomáhat s byznysovou optimalizací.

A co je na spolupráci s BlueGhostem nejlepší? Pracujeme agilně. To znamená, že pružně reagujeme na projektové změny a přizpůsobujeme se potřebám vaší společnosti. Chceme, abyste měli pocit, že jste součástí našeho týmu, protože ve skutečnosti jste. Koneckonců, společně vytváříme váš digitální produkt. Tak co říkáte, zajímá vás spolupráce? Nebojte se ozvat.

Pojďme vytvořit skvělý digitální produkt!

Dlouhodobá spolupráce může začít jedním kliknutím

Domluvit schůzku