Menu

Partneři

Na této stránce naleznete přehled společností s nimiž často spolupracujeme při tvorbě, správě i propagaci webů a eshopů našich klientů.

ComGate

Ve spolupráci s českou firmou ComGate, s. r. o. napojujeme platební bránu, která nabízí základní cenovou nabídku na 0,99% + 3 Kč. Všechna platební tlačítka ČR, SK i PL, peníze na účtu denně a zdarma. Měny CZK, EUR, PLN, HUF, USD i GBP a 17 světových jazyků.

GoPay

Ve spolupráci s českou firmou GOPAY, s. r. o. napojujeme platební bránu, kterou používá více než 4 000 internetových obchodů a webových služeb. Brána nabízí kromě řady platebních metod i systém ochrany před podvody, optimalizaci pro mobily a řadu jazykových lokalizací včetně plateb Eurem

PayU

Platební systém vyvinutý pro potřeby e-commerce je alternativou ke službě GoPay. V součinnosti se společností PayU provádíme implementaci tohoto nástroje, jehož předností je snadné napojení a široké portfolium platebních metod.

GP webpay

Online platební brána GP webpay je využívána předními českými bankami (Komerční banka, ČSOB, Raiffeisen BANK, UniCredit Bank) pro zprostředkování plateb kartou přes internet. Jste-li klientem některé z těchto bank, pak užívání této služby ve vašem eshopu může být vhodným řešením. Technické napojení jsme pro Vás připraveni zajistit.

3D secure České spořitelny

Česká spořitelna nabízí vlastní řešení pro poskytnutí plateb kartou na internetu. Jeho výhodami jsou bezpečnost, vysoká důvěra uživatelů karet v tuto instituci a v neposlední řadě rychlost provedení platby. Rozhodnete-li se pro tento systém, pak jej ve spolupráci s bankou nachystáme i pro Váš web.

Balíkobot

Balíkobot je agregátor doručovatelů zásilek z internetových obchodů. Skrze napojení na něj je možné zadávat objednávky na přepravu i kontrolovat jejich stav. Ve spolupráci s provozovatelem Balíkobotu, napojujeme i udržujeme službu pro naše společné klienty.

Heuréka

Heuréka je největší nezávislý nákupní rádce a srovnávač cen agregující zboží z více než deseti tisíc internetových obchodů. Máme dlouholeté zkušenosti s propojováním tohoto portálu a internetových obchodů. Přesně víme, co udělat, aby se Vaše zboží přes tento server dobře prodávalo.

Seznam

Jsme připravení pro Vás uvést do provozu celou řadu služeb této přední internetové společnosti. U internetových obchodů se jedná zejména o napojení na srovávač produktů Zboží.cz u firemních webů jde především o propagaci skrze Sklik či Firmy.cz.

Google

Při realizaci a provozu webů používáme mnohé z bohaté nabídky nástrojů tohoto světového leadera. Jedná se zejména o měřící systémy Google Analytics a Webmaster tools nebo o marketingové propagační kanály Google AdWords a Google Nákupy.

Altus Vario

ERP systém Altus Vario je možné propojit s námi tvořenými internetovými obchody a webovými aplikacemi. Při provádění implementací máme bohaté zkušenosti přímo se společností Altus software s.r.o., i s jejími partnery P.A.R.K system s.r.o. a Trigis – informační systémy, s.r.o.

Pohoda

Ekonomický systém Pohoda od společnosti Stormware software umožňuje vedení daňové evidence, účetnictví i skladového hospodářství. Řada námi vytvořených e-commerce projektů funguje právě díky propojení s tímto programem.

Money S3

Účetní program Money S3 od společnosti Cigler software patří mezi nejrozšířenější ekonomické systémy pro malé i střední firmy v České i Slovenské republice a je zajímavou alternativou programu Pohoda.