Mobil, tablet, počítač

Jedny informace, jedna adresa, ale snadná použitelnost na mobilu, tabletu i na počítači. Podle typu přístroje upraví weby od Modrého ducha svou podobu, způsob ovládání a prezentaci obsahu. Stále větší množství návštěvníků s mobilními zařízeními se tak snadno a pohodlně dostane k tomu, co jim chcete sdělit.

Originální grafika

Naši specialisté navrhnou originální podobu webu pro počítač i pro mobilní telefon. Podle Vašich představ, nejnovějších trendů a svých bohatých zkušeností vytvoří originální design zaměřený na snadnou ovladatelnost a rychlou cestu k hledaným informacím.
Prohlédněte si reference

Zaměřeno na efektivitu

Ať už z mobilu nebo z počítače, každý návštěvník stránek může znamenat nového zákazníka, a proto jsme navrhli spoustu funkcí pro snadné navázání kontaktu. Připojte si k libovolné stránce pole pro rychlé odeslání zprávy, nechte se oslovit skrze kontakty v patičce nebo sledujte jak uživatelé šíří obsah pomocí funkcí pro sdílení na sociálních sítích.

Skvělá multimédia

Návštěvník stránek bude mít pod palcem prohlížení obrázků, přehrávání videí, či procházení dalších připojených souborů takovým způsobem, jak je na to zvyklý u jiných aplikacích na svém zařízení. Pro Vás bude maličkostí nahrát na web nové obrázky, připojit videa z YouTube a z Vimea nebo zpřístupnit další soubory ke stažení.

Postaráme se o Vás

Vše Vás naučíme a také budeme k dispozici pro Vaše další otázky a nápady. Nejde jen o osobní zaškolení pro práci s webem, ale i o zkušenou technickou podporu a osobního konzultanta, který Vám bude k dispozici při práci i při dalším rozvoji stránek.

Neomezený obsah

Připravili jsme pro Vás vybroušenou administraci s celou řadou nástrojů pro snadnou editaci jakékoliv části obsahu webu. Sami tak rychle zvládnete vložit cokoliv od klasických informační stránek přes bannery a videa až po působivá fotoalba.
Vyzkoušejte si ukázkovou verzi

Poslat nezávaznou poptávku