Menu

E-commerce akce 2019 v ČR i zahraničí. Kde letos načerpat inspiraci?

Hledáte inspiraci pro rozvoj svého e-shopu, nebo si jen chcete rozšířit obzory v e-commerce a nových techonologiích? Modrý duch přináší seznam nejzajímavějších dostupných akcí u nás i v zahraničí.

Na jaké akce v oblasti e-commerce letos za inspirací, vzděláním i zábavou?
Na jaké akce v oblasti e-commerce letos za inspirací, vzděláním i zábavou?

Vybrané e-commerce akce v České republice

Přehlídka inovací a výměna vizitek na e-commerece sumitech a konferencích se v ČR nejčastěji odehrává v Praze. Největší tuzemská akce E-commerce Expo se na letošní leden převleče do nového kabátu: Reshoper na výstavišti v Letňanech slibuje ještě velké množství odborných konzultantů, kteří e-shopařům na místě poradí s jejich byznysem, konferenci Strategický rozvoj e-shopu, a na závěr dokonce stand up komiky z oblasti marketingu a podnikání. Atraktivní přehlídku zahraničních spíkrů z oblasti navrhování webů a marketingu tradičně nabízí WebExpo. Vstupem zdarma, otevřeností vůči přednášejícím z mnoha oborů a pořádání na mimopražských územích se pak vyznačuje síť konferencí a workshopů Barcamp.

Vybrané akce v ČR:

Reshoper
Termín konání: 29. ledna 2019, Praha
Vstupné zdarma

Brandstorming
Termín konání: 12. března 2019, Praha
Vstupné od 3900 Kč

Czech On-line Expo
Termín konání: 29.–30. března 2019, Praha
Vstupné od 199 Kč

ShopCamp
V roce 2018 proběhlo: 12. březen 2018, Praha
Vstupné zdarma

WebExpo
Termín konání: 20.–21. září 2019, Praha

Německé konference, které stojí za návštěvu

Za velkolepými akcemi světové úrovně nemusíte od českých hranic nijak daleko. Německý e-commerce trh patří mezi největší v Evropě a úroveň tamních výstav a konferencí tomu odpovídá. Navážete zde cenné kontakty a dostanete se k novinkám, které se na tuzemských konferencích objeví mnohem později. Zažijete jedinečnou atmosféru, kterou v našich podmínkách stále žádná akce nabídnout neumí, a vyskytnete se v těsné přítomnosti nejdůležitějších lidí z těch nejvlivnějších firem.

E-commerce Berlin Expo poskytne pestrou paletu informací prostřednictvím 150 vystavujících a 40 přednášek na 4 velkých pódiích. Mnichovské Internet World Expo platí za jednu z nejprestižnějších přehlídek pro decision makery a poskytovatele služeb z oblasti e-commerce a on-line marketingu. Přehlídku inovací ze světa digitálního marketingu, virtuální reality či umělé inteligence nabídne podzimní přehlídka DMEXCO 2019 v Kolíně nad Rýnem. Pokud na některé z těchto akcí narazíte na přednášky pouze v němčině, je vhodné tento jazyk ovládat; jinak se u našich západních sousedů s každým domluvíte anglicky

Vybrané akce v Německu:

E-commerce Berlin Expo
Termín konání: 20. února 2019, Berlín
Registrace zdarma

eTail Germany Berlin
Termín konání: 7.–8. března 2019, Berlín
Vstupné od 599 €

Internet World Expo
Termín konání: 12.–13. března 2019, Mnichov
Návštěva výstavy zdarma, vstupné včetně přednášek od 39 €

Digital Commerce Day
Termín konání: 10.–11. dubna 2019, Hamburg
Vstupné od 349 €

Digital Marketing Expo & Conference
Termín konání: 11.–12. září 2019, Kolín nad Rýnem
Vstupenky v prodeji od června.