Menu

Online workshop: Jak navrhovat web, kterému zákazníci rozumí

Jak vypadá váš online projekt očima zákazníka? Jak se lidé cítí a chovají, když přijdou na váš web či e-shop? Kde čelí překážkám, o kterých ani nevíte, a kde jim usnadňujete život? Naučte se přemýšlet jako UX designer, ať už stavíte web, e-shop či aplikaci od nuly nebo se chystáte na redesign!

Online workshop: Jak navrhovat web, kterému zákazníci rozumí

Přihlaste se na online workshop Jak navrhovat web, kterému zákazníci rozumí za 320 Kč

Úterý 30. 9. 202113:00 - 16:00
Rezervovat
Úterý 9. 11. 202113:00 - 16:00
Rezervovat

Trápí vás nedokončené objednávky a předčasně opuštěný košík? Máte vysokou návštěvnost webu, ale poptávky nepřibývají? Máte přetíženou klientskou podporu nebo si nedokážete udržet dlouhodobé zákazníky? Zúčastněte se workshopu a konečně zjistěte, v čem je zakopaný pes!

Co je to UX, co je to UI a jak tyto mystické zkratky ovlivňují úspěch vašeho digitálního projektu? UX (User Experience) design je obor, který se zabývá navrhováním a testováním uživatelského prostředí webu, aplikace, e-shopu či firemního systému. Jinými slovy, UX se snaží nahlédnout vaši online prezentaci očima zákazníka. Proč je tento úhel pohledu naprosto klíčový snad ani není třeba vysvětlovat. Každý internetový projekt musí v prvé řadě následovat cíl, pro který byl navržen. I sebehezčí web či e-shop nesplní svůj účel, pokud na něm zákazník nenakoupí nebo se v něm neorientuje. Co je krásné, musí být zároveň funkční.

Co se na workshopu naučíte

 • Jak návštěvník vnímá váš web a jak ho vnímáte vy?
 • Proč jsou to dva důležité faktory úspěchu a jak to souvisí s uživatelským testováním?
 • Proč byste měli přemýšlet jako UX designer již na začátku projektu?
 • Kdy a jak web testovat a jak sbírat zpětnou vazbu?
 • Jaké jsou typy testování?
 • Proč se User Experience týká všech oborů, včetně programování a grafiky?
 • Kdy je vhodné dělat redesign stránek?
 • Praktická cvičení přímo pro váš projekt.

Lektor workshopu

Šimon Leška

Šimon Leška je UX designer fullservisové digitální agentury BlueGhost. V letech 2019 a 2020 se podílel na projektech, které získaly 3 zlaté medaile v soutěži WebTop100: za nejlepší online nástroj, nejlepší firemní web a nejlepší digitální PR kampaň.

Co ještě potřebujete vědět

 • Workshop je vhodný pro všechny e-shopaře, majitele a správce internetových obchodů. Pro podnikatele, kteří chtějí, aby jejich web dával smysl. Pro vývojáře a správce firemních systémů. Pro manažery, designery a freelancery zodpovědné za klientské projekty. Zkrátka pro každého, kdo se stará o web, aplikaci, či jakoukoliv online prezentaci, pomocí které nabízí služby či produkty zákazníkům.
 • Pokud máte zájem se zúčastnit, neváhejte se registrovat. Máte jakékoliv otázky či potřebujete poradit? Nebojte se ozvat. Kontaktní osoba: Barbora Kubátová, barbora.kubatova@blueghost.cz, tel: 245 501 151
 • Místo konání: Online přes Zoom, odkaz obdržíte před začátkem workshopu na e-mail, který uvedete při nákupu lístků. Modrý duch se těší na vaši účast!

Přihlaste se na online workshop Jak navrhovat web, kterému zákazníci rozumí za 320 Kč

Úterý 30. 9. 202113:00 - 16:00
Rezervovat
Úterý 9. 11. 202113:00 - 16:00
Rezervovat

Jak se vám článek líbil?

2

Praktický

0

Inspirující

1

Zábavný

0

Nic moc