Menu

Kam na e-commerce konference 2020: Jaké marketingové eventy ještě možná neznáte?

Přemýšlíte, kam vyrazit za inspirací v oblasti e-commerce a digitálního marketingu? Modrý duch vám připravil výběr deseti zajímavých eventů, které stojí za to navštívit.

Kam na e-commerce konference 2020: Jaké marketingové eventy ještě možná neznáte?

Výběr veletrhů, konferencí, eventů, akcí a událostí z oblasti e-commerce a digitálního marketingu je i v tuzemsku poměrně široký. Málokdo má však kapacitu být úplně všude. Abyste se zbytečně nevystavovali rozhodovací paralýze, vyberte si z doporučeného seznamu Modrého ducha přesně to, co vám nejlépe sedne. Na své si přijdou jak marketéři a kreativci, tak management i majitelé internetových obchodů, malých, středních, i velkých firem.

Internet advertising conference

Již 13. ročník IAC se letos uskuteční v tematickém datu 13.2. v nových prostorách O2 Universum. Vysočanské kulturní centrum naplní odborníci z oblasti marketingu a médií, kteří budou hovořit o programatice, umělé inteligenci i problematice uživatelských dat. Zůčastnit se můžete také dvou workshopů o mediálním plánování a programatickém obchodování.

Eshopista: Expanze a e-commerce v zahraničí

Bavila vás poslední minikonference Modrého ducha s názvem 7 nástrah e-shopařovy cesty do zahraničí? Rádi byste o této tématice nasáli další informace od dalších řečníků? Pak je pro vás tato akce jako stvořená. Na Eshopistovi se dozvíte novépodnětné tipy, jak uspět na zahraničních trzích.